Automašīnas pārrakstīšana attālināti

Lai ātri un ērti veiktu transportlīdzekļu pārrakstīšanu, CSDD aicina to izdarīt attālināti. Tagad tas neaizņems daudz laika, jo tiešsaistē e.csdd.lv to izdarīt varēs katrs.

Auto salīdzināšana un tehniskais apraksts

Domā par jaunu auto iegādi? Tad pirms iegādes velti laiku un rūpīgi novērtē informāciju par spēkratu. Tas nebūs grūti, taču tādā veidā varēsi izvēlēties savu sapņu auto.

Auto forums - jautājumi un atbildes

Pēdējos gados cilvēki ir sākuši aktīvi izmantot sociālos tīklus, lai atrastu sev nepieciešamo un interesējošo informāciju.

Auto piegāde kredītā

Ne visiem ir pietiekami daudz naudas, lai iegādātos savu sapņu automašīnu.

Auto līzings bez pirmās iemaksas

Izvēloties jaunu auto, ne visi jau iepriekš izlemj, vai šis pirkums būs par skaidru naudu, vai arī būs kredīts auto iegādei.

Jaunu auto tirdzniecība

Kur ir atrodami jaunie auto, kas atbilst Jūsu vajadzībām?

Jaunas automašīnas - 2023 gada tops

Katru gadu parādās jaunas automašīnas, kas no iepriekšējām atšķiras ne tikai ar aprīkojumu, bet arī pēc izskata.

Elektroauto iegāde un salīdzinājums

Pēdējā laikā arvien vairāk cilvēku sāk domāt par apkārtējo vidi.

Auto vin koda pārbaude

Pērkot lietotu auto, jāpārbauda ne tikai tā tehniskais stāvoklis, bet arī auto vēsture.

Auto pārbaude pirms pirkšanas

Pirms lietotas automašīnas iegādes ir vērts pārbaudīt tās vēsturi. Turklāt tagad ir tāda iespēja to izdarīt ātri, tādējādi sagatavojot sevi gaidāmajam pirkumam un iepriekš izlemjot, vai tas jums ir nepieciešams.

Kādu lietotu auto pirkt

Jauna auto iegāde parasti pircējos izraisa dažādas sajūtas, piemēram, stresu, patīkamu satraukumu, bailes, jo ikviens vēlas būt pārliecināts, ka ir izdarījis pareizo izvēli – drošāko un ilgtermiņā labāko.

Lietoti auto uz nomaksu

Mašīnas iegāde ir relatīvi nopietns lēmums, kas skar gan tos, kas veco automašīnu vēlas mainīt pret jaunu, gan arī tos, kuri pērk pirmo auto savā mūžā pēc tiesību nokārtošanas.

Kur pārdot auto - drošāk un izdevīgāk

Ja jūs nolēmāt pārdot savu automašīnu, jūs, protams, vēlaties to izdarīt drošāk un uzticamāk. Un, protams, izdevīgi!

Kur pirkt lietotu auto

Automašīnas daudzi pērk izvērtējot savu personisko pieredzi ar tām, bet vai pirkt mašīnu balstoties tikai uz savu pārliecību ir apdomīgi, tas jālemj katram pašam. Mēs, “MotorFy.lv” tomēr iesakām konsultēties, kādu mašīnu ieteiktu pirkt speciālisti un jomas pārzinātāji. Tā pat padomus var jautāt sev zināmam vai neatkarīgam servisa speciālistam.

Vecais auto kā pirmā iemaksa

Pērkot jaunu automašīnu daudzus nomoka tāds viens būtisks jautājums – ko darīt ar veco auto?...

Pirkt auto

Kur? Kādu? Lielākoties, kad cilvēks nonāk pie lēmuma iegādāties auto, izvēle tiek veikta starp lietotām vai mazlietotām automašīnām...

Auto tirgus Latvijā

Ir veikti daudz un dažādi apskati par to kā Latvijā pērk un pārdod automašīnas. Kuras ir pieprasītākās markas, modeļi. Taču lai kādus apskatus neveiktu, Latvijas auto tirgū bija ir un būs pieprasījums kā pēc jaunām, tā arī mazlietotām un lietotām automašīnām...

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu