Vecais auto kā pirmā iemaksa

Pērkot jaunu automašīnu daudzus nomoka tāds viens būtisks jautājums – ko darīt ar veco auto?...

Patiesībā ir ļoti daudz iespējas, ko un kā darīt ar iepriekšējo lietoto automašīnu, jo auto tirgus Latvijā ir samērā liels un galvenais apzināties savas automašīnas vērtību. Protams, daudzi cenšas paši pārdot, citi atdod pārdevējam, kā daļu samaksas par jauno auto, bet, tie kuri izmanto kredītu auto iegādei, var izmantot veco auto kā pirmo iemaksu, lai uzreiz samazinātu savus kredīta izdevumus. Atdodot automašīnu pārdevējam, Jūs radāt sev vairāk laika, jo tas tomēr var izrādīties laikietilpīgs process un ne visiem padodas pārdošana, taču ņemiet vērā – ne visi pārdevēji paņems veco mašīnu.

meklēt

Mazliet savādāk, ja nepieciešamo finansējumu jaunas auto iegādei nodrošina līzinga kompānija. Šai finansēšanas metodei, lielākoties, tiek noteikta obligātā pirmā iemaksa. Tādās situācijās gan, vecais auto kā pirmā iemaksa, ir ļoti labs risinājums. Tādēļ mēs, MotorFy.lv, iesakām no vecās automašīnas nešķirties, kamēr neesat pilnībā noformējuši jaunās automašīnas pirkumu, jo atsevišķās situācijās, kā jau pieminējām, tā var ļoti labi noderēt kā papildus risinājums.

pirkt

Lai uzzinātu par visām iespējām, kā izmantot savu esošo automašīnu jaunas iegūšanai, mūsu katalogā izvēlies jauno auto, sazinies ar pārdevēju un, ja nepieciešams papildus finansējums, aizpildi kredīta pieteikuma anketu.

bilde vecais auto kā pirmā iemaksa
Vecais auto kā pirmā iemaksa
Motorfy logo

Komentāri (2)

25.10.2022 10:25
tas ir liti ērti, kad var atstat auto un sanemt jaunu, bet parsvarā cena iedota loti maza
03.04.2023 01:54
tikai pagājušajā nedēļā piektdien es saņēmu aizdevumu 15000 eiro no Steven Funds tiešsaistes aizdevuma kompānija, es izlasīju dažas liecības par viņiem un es nolēmu pieteikties, un man par lielāko pārsteigumu aizdevums tika apstiprināts un pārskaitīts uz manu kontu pagājušajā piektdienā. Sazinieties ar viņiem pa e-pastu. stevenfunds@outlook.com vai whatsapp +2347043593434 jebkura veida aizdevumam

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu