backgound

Auto tirgus Latvijā

Ir veikti daudz un dažādi apskati par to kā Latvijā pērk un pārdod automašīnas. Kuras ir pieprasītākās markas, modeļi. Taču lai kādus apskatus neveiktu, Latvijas auto tirgū bija ir un būs pieprasījums kā pēc jaunām, tā arī mazlietotām un lietotām automašīnām...

Lietoti auto visā Latvijā

Lai cik ļoti nevēlamies atzīt, tomēr auto tirdzniecība Latvijā, pēc vidējā autoparka vecuma, ir viena no vecākajiem Eiropas Savienībā. Lielākā daļa automašīnu pircēji Latvijā iecienījuši vidēji 10 gadus vecas automašīnas. Daļa pircēju pat vecākas. Droši vien, tāpēc Latvija ir tik daudz lietotu un mazlietotu auto tirdzniecības salonu.
auto stat
Protams, mēs nevaram noliegt arī lielo pārstāvniecību tirgus tendences uzlabošanos jaunu automašīnu pārdošanā, taču salīdzinoši vairāk, tomēr, tiek pārdotas lietotas automašīnas. Tas, protams, atspoguļojas arī piedāvājumu apjoma ziņā. Nedaudz līdzvērtīgāka tendence novērojama salīdzinot dīleru piedāvājumus mazlietoto auto tirdzniecībā ar lietoto automašīnu tirgotājiem.

Auto tirgus Latvijā ir ļoti plašs, un arī katram auto tirgotājam ir jāseko līdzi tirgus tendencēm, kā arī tam ko izvēlas klients. Novērojumi un dažādas statistikas liecina, ka lietoto automašīnu tirgū pārsvaru pār visu auto tirgu Latvijā ieņem Volkswagen un Audi markas spēkrati. Vien Rīgas un Pierīgas reģionā nelielu pārsvaru auto izvēlē iegūst BMW automašīnas.

Mēs nevēlamies apspriest statistiku vai komentēt pētījumus ar oficiāliem datiem, taču sniegt informāciju un palīdzēt pircējiem orientēties tirgus plašajā klāstā, lai auto pirkums būtu pārdomāts un drošs.
Izvēloties iegādāties lietotas automašīnas Latvijas tirgū, mēs iesakām darīt to tikai tirdzniecības vietas.

Arī mūsu auto katalogā nonāk tikai tās automašīnas, kuras Latvijas auto tirgū tirgo sertificēti tirgotāji un auto saloni, par kuru darbību ikviens var pārliecināties CSDD datu bāzē.

auto tirdzniecība

Komentāru skaits: 1

Raksta::
Pievienots:: 25.10.2022 10:05
BMW рулят!!!!!Однозначно

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!