motorfy.lv

Auto tirgus Latvijā

Ir veikti daudz un dažādi apskati par to kā Latvijā pērk un pārdod automašīnas. Kuras ir pieprasītākās markas, modeļi. Taču lai kādus apskatus neveiktu, Latvijas auto tirgū bija ir un būs pieprasījums kā pēc jaunām, tā arī mazlietotām un lietotām automašīnām...

Lai cik ļoti nevēlamies atzīt, tomēr auto tirdzniecība Latvijā, pēc vidējā autoparka vecuma, ir viena no vecākajiem Eiropas Savienībā. Lielākā daļa automašīnu pircēji Latvijā iecienījuši vidēji 10 gadus vecas automašīnas. Daļa pircēju pat vecākas. Droši vien, tāpēc Latvija ir tik daudz lietotu un mazlietotu auto tirdzniecības salonu.

auto statistika

Protams, mēs nevaram noliegt arī lielo pārstāvniecību tirgus tendences uzlabošanos jaunu automašīnu pārdošanā, taču salīdzinoši vairāk, tomēr, tiek pārdotas lietotas automašīnas. Tas, protams, atspoguļojas arī piedāvājumu apjoma ziņā. Nedaudz līdzvērtīgāka tendence novērojama salīdzinot dīleru piedāvājumus mazlietoto auto tirdzniecībā ar lietoto automašīnu tirgotājiem.

Auto tirgus Latvijā ir ļoti plašs, un arī katram auto tirgotājam ir jāseko līdzi tirgus tendencēm, kā arī tam ko izvēlas klients. Novērojumi un dažādas statistikas liecina, ka lietoto automašīnu tirgū pārsvaru pār visu auto tirgu Latvijā ieņem Volkswagen un Audi markas spēkrati. Vien Rīgas un Pierīgas reģionā nelielu pārsvaru auto izvēlē iegūst BMW automašīnas.

Mēs nevēlamies apspriest statistiku vai komentēt pētījumus ar oficiāliem datiem, taču sniegt informāciju un palīdzēt pircējiem orientēties tirgus plašajā klāstā, lai auto pirkums būtu pārdomāts un drošs.

Izvēloties iegādāties lietotas automašīnas Latvijas tirgū, mēs iesakām darīt to tikai tirdzniecības vietas.

Arī mūsu auto katalogā nonāk tikai tās automašīnas, kuras Latvijas auto tirgū tirgo sertificēti tirgotāji un auto saloni, par kuru darbību ikviens var pārliecināties CSDD datu bāzē.

bilde auto tirgus latvijā
Auto tirgus Latvijā
Motorfy logo

Komentāri (1)

Raksta:
25.10.2022 10:05
BMW рулят!!!!!Однозначно

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu