Pirkt auto

Kur? Kādu? Lielākoties, kad cilvēks nonāk pie lēmuma iegādāties auto, izvēle tiek veikta starp lietotām vai mazlietotām automašīnām...

Tas saistīts ar katras personas pieejamo finansējumu, jo lietotu automašīnu izmaksas (cenas), veicot auto pirkumu, ir salīdzinoši zemākas. Un, ja auto pirkums tiek noformēts izmantojot kredītu devēju starpniecību, mazāka cena, viennozīmīgi, nozīmē arī mazāku pārmaksu īsākā laika periodā – izdevīgākus kredīta nosacījumus. Vel tāds variants kā vecais auto kā pirmā iemaksa arī samazinās Jūsu izdevumus auto iegādes brīdī.

kur meklēt

Kur meklēt auto? Vai auto pirkums, mūsuprāt, nav tas pats kas ieiet veikalā un iegādāties tējkannu. Lai gan, veicot pat tāda veida pirkumu, tiek piemeklēts sev tīkams un piemērots gan dizains, gan arī tehniskie parametri. Tādēļ mēs, MotorFy.lv, uzskatām, ka jebkura auto iegāde ir jāveic rūpīgi izvērtējot, gan pašu automašīnu, gan tās tirgotāju.

kādu pirkt

Kādu auto pirkt? Pirms veikt auto iegādi iesakām pievērst uzmanību ne tikai automašīnas tehniskajam stāvoklim, jo tas kāds ir auto salons un cik labi tā izskatās, liecina arī par iepriekšējā saimnieka attieksmi pret to. Tas gan lielākoties situācijās, ja automašīnu plānojat iegādāties no privātas personas. Savukārt, veicot auto pirkumu no salona vai, tā dēvētajiem, “auto plačiem”, svarīgi, lai pārdevējs būtu licencēts tirgotājs, kur varēsiet atgriezties, ja radīsies jautājumi jau automašīnu lietojot.

Lai Jūsu pirkums un jaunā auto iegāde būtu droša kā arī bez raizēm, mēs piedāvājam ieskatīties mūsu katalogā, kur apkopotas tikai pārbaudītas automašīnas no licencētiem pārdevējiem un auto saloniem visā Latvijā.

Apskatīt katalogu un izvēlēties sev tuvāko tirgotāju variet mūsu mājas lapā.

bilde pirkt auto
Pirkt auto
Motorfy logo

Komentāri (2)

25.10.2022 10:22
a vot man patīk ka jūsū katalogā ir auto tikai no autosaloniem.Man tas liekas kaut kā drošāks, neka no privātpersonas
25.10.2022 10:24
Ну здесь как повезет иногда от частного лица авто лучше и надежнее А с автостоянки потом не мог до продавца дозвониться после покупки

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu