Kādu lietotu auto pirkt

Jauna auto iegāde parasti pircējos izraisa dažādas sajūtas, piemēram, stresu, patīkamu satraukumu, bailes, jo ikviens vēlas būt pārliecināts, ka ir izdarījis pareizo izvēli – drošāko un ilgtermiņā labāko.

Rodas jautājums, kādu auto iegādāties – jaunu vai lietotu?

pirkt auto

Statistikas dati rāda, cilvēki arvien biežāk izvēlas iegādāties jaunu auto, ņemot auto līzingā vai kredītā, ja to ļauj viņu maciņš. Protams, ne visi var atļauties iegādāties pilnīgi jaunu auto, jo noteicošais faktors ir arī cena.

Neatkarīgi no tā, vai potenciālais pircējs izvēlas jaunu vai lietotu auto, abos gadījumos tas ir atbildīgs lēmums, kuru nevajadzētu sasteigt. Ja klientam rodas šaubas un moka neziņa, vai izdosies piemeklēt sev vēlamo auto pašiem spēkiem, lielisks risinājums ir vērsties pēc palīdzības pie auto speciālistiem, piemēram, uz auto saloniem, kuros katrs klients var saņemt palīdzību un atbalstu. Viens no uzņēmumiem, kas saviem klientiem palīdz piemeklēt un piedāvā arī līzingu un kredītu, ja ir tāda nepieciešamība, ir Motorfy.lv. Šis uzņēmums piedāvā izmantot arī Motorfy mākslīgo intelektu, ar kura palīdzību var vieglāk piemeklēt sev vēlamo auto. Lietotu auto tirdzniecība Rīgā ir īsta vieta tiem, kuri plāno tikt pie lietotas automašīnas.

lietoti auto

Protams, uzmanīgākam jābūt gadījumos, kad plāno iegādāties lietotu automašīnu, jo atšķirībā no jauna auto, garantijas laiks sarūk vai arī tas jau ir beidzies pavisam. Tas viss var radīt potenciālos izdevumus, tāpēc šādās situācijās vienmēr ir lietderīgi sazināties ar ekspertiem, kas ļaus iegādāties auto drošāk un bezbailīgāk.

bilde kādu lietotu auto pirkt
Kādu lietotu auto pirkt
Motorfy logo

Komentāri (1)

25.10.2022 10:16
Jums ir ļoti liels piedāvājumu klāsts. turklat arī piedavājums par kredītu.

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu