Lietotu auto tirdzniecība Rīgā

Ikviens, kas ir iegādājies vai tikai plāno iegādāties lietotu auto, ir sapratis, cik tas ir sarežģīts un atbildīgs process.

auto

Plašajā auto piedāvājumā ir ļoti viegli apjukt. Tehnoloģiju attīstība ļauj slēpt patieso auto vēsturi un būtisku informāciju par to. Nereti patiesais auto nobraukums jaunajam pircējam tā arī paliek liels noslēpums. Trūkst informācijas, vai auto nav cietis kādā negadījumā. Parasti to var atklāt tikai speciālists ar šim nolūkam paredzētām iekārtām.

Lai izvairītos no situācijas, ka ar tikko iegādātu auto vairs nav iespējams braukt vai iegādātais auto rada ļoti daudz problēmu, lieku tēriņu, ieteicams vērsties pie pārbaudītiem auto pārdošanas pārstāvjiem. Motorfy.lv saviem klientiem piedāvā plašu ģimenes, atpūtas un sporta auto piedāvājumu tikai no pārbaudītiem un uzticamākiem auto tirgotājiem Rīgā un citās klientiem tuvākajās vietās. Lietoti auto ar garantiju būs tieši tāds variants, kurš sniegs jums drošību, perkot lietotu auto. Motorfy.lv ik nedēļu saviem klientiem piedāvā jaunus auto ar dažādiem atlaižu piedāvājumiem. Rūpēs par klientiem uzņēmums savos sociālos tīklos regulāri publicē jaunākās auto tendences, konkursus, labākos auto piedāvājumus Rīgā un citās Latvijas vietās.

Motorfy.lv saviem klientiem piedāvā tikai pārbaudītas, ar tehnisko apskati un veiktu pirmo reģistrāciju auto piedāvājumus. Gadījumos, ja auto nav reģistrēts Latvijā, auto tirgotājs garantē iziet arī tehnisko apskati, veicot pirmo reģistrāciju.

Pirms auto sludinājuma ievietošanas katalogā, lai nodrošinātu teicamu kvalitāti, tas tiek rūpīgi pārbaudīts. Katrs autosalons atbildīgi izturas pret saviem klientiem un, protams, savu reputāciju. Motorfy.lv piedāvā ļoti plašu auto piedāvājumu galvenokārt Rīgā un arī citās Latvijas vietās.

bilde lietotu auto tirdzniecība rīgā
Lietotu auto tirdzniecība Rīgā
Motorfy logo

Komentāri (2)

25.10.2022 11:47
Rumbula tagad funkcionē, jo man autotirdzniecība asociejas tiesi ar rumbulu:)))))
16.03.2023 16:20
Lietotu auto plači Rumbulā vairs nav ka agrāk diemžēl

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu