backgound

Lietotu auto tirdzniecība Rīgā

Ikviens, kas ir iegādājies vai tikai plāno iegādāties lietotu auto, ir sapratis, cik tas ir sarežģīts un atbildīgs process.

Lietoti auto Rīgā

auto Plašajā auto piedāvājumā ir ļoti viegli apjukt. Tehnoloģiju attīstība ļauj slēpt patieso auto vēsturi un būtisku informāciju par to. Nereti patiesais auto nobraukums jaunajam pircējam tā arī paliek liels noslēpums. Trūkst informācijas, vai auto nav cietis kādā negadījumā. Parasti to var atklāt tikai speciālists ar šim nolūkam paredzētām iekārtām.


Lai izvairītos no situācijas, ka ar tikko iegādātu auto vairs nav iespējams braukt vai iegādātais auto rada ļoti daudz problēmu, lieku tēriņu, ieteicams vērsties pie pārbaudītiem auto pārdošanas pārstāvjiem. Motorfy.lv saviem klientiem piedāvā plašu ģimenes, atpūtas un sporta auto piedāvājumu tikai no pārbaudītiem un uzticamākiem auto tirgotājiem Rīgā un citās klientiem tuvākajās vietās. Lietoti auto ar garantiju būs tieši tāds variants, kurš sniegs jums drošību, perkot lietotu auto. Motorfy.lv ik nedēļu saviem klientiem piedāvā jaunus auto ar dažādiem atlaižu piedāvājumiem. Rūpēs par klientiem uzņēmums savos sociālos tīklos regulāri publicē jaunākās auto tendences, konkursus, labākos auto piedāvājumus Rīgā un citās Latvijas vietās.

Motorfy.lv saviem klientiem piedāvā tikai pārbaudītas, ar tehnisko apskati un veiktu pirmo reģistrāciju auto piedāvājumus. Gadījumos, ja auto nav reģistrēts Latvijā, auto tirgotājs garantē iziet arī tehnisko apskati, veicot pirmo reģistrāciju.

Pirms auto sludinājuma ievietošanas katalogā, lai nodrošinātu teicamu kvalitāti, tas tiek rūpīgi pārbaudīts. Katrs autosalons atbildīgi izturas pret saviem klientiem un, protams, savu reputāciju. Motorfy.lv piedāvā ļoti plašu auto piedāvājumu galvenokārt Rīgā un arī citās Latvijas vietās.

auto plači

Komentāru skaits 1

Raksta::
Pievienots:: 25.10.2022 11:47
Rumbula tagad funkcionē, jo man autotirdzniecība asociejas tiesi ar rumbulu:)))))

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!