Lietoti auto ar garantiju

Diezgan bieži internetā un sludinājumu portālos var atrast frāzi par lietotām automašīnām ar garantiju. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka tas rada pircēju interesi. Kurš gan negribētu iegādāties lietotu auto ar garantiju?!

automašīna

Ko nozīmē garantija jaunai automašīnai? Nevienam nebūs grūti atbildēt. Bet, runājot par lietotu vai mazlietotu auto un garantiju, sāk rasties jautājumi.

Patiesībā vairumā gadījumu garantija tiek piešķirta mazlietotām automašīnām no autosalona dīleriem. Tās parasti ir automašīnas, kuras tiek izmantotas ne ilgāk kā 2 gadus. Un, protams, garantija attiecas uz jaunām automašīnām, kur garantija ietver pašas automašīnas izmaksas.Neviens salons vai privāta persona nevarēs jums sniegt garantiju par lietotu automašīnu, jo nav zināms, kā šī automašīna tika lietota iepriekš. Tādēļ tie ir tikai reklāmas triki, lai piesaistītu klientus. Bet, ja jūs pērkat lietotu automašīnu, jums vispirms ir jāaizsargā sevi pirms pirkuma.

lietoti auto

Neskatoties uz to, vai jums būs auto iegāde skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu, nevajadzētu ignorēt pilnu automašīnas pārbaudi, kā arī tādu pakalpojumu, kā automašīnu pārbaudes vēsturi, kas ietver sevī transportlīdzekļa apkopes vēsturi, modelim raksturiskus defektus, slēpto bojājumu atskaiti, iepriekšējo īpašnieku skaitu, atpakaļ atgrieztu nobraukumu un citu informāciju. Saņemot to, jūs varēsiet patstāvīgi novērtēt nepieciešamību iegādāties šo automašīnu. Mūsdienās lietotu auto tirdzniecība ir ļoti attīstīta, tāpēc, ja nolemjat iegādāties automašīnu, netaupiet papildu līdzekļus, lai pārbaudītu tās tehnisko stāvokli.

bilde lietoti auto ar garantiju
Lietoti auto ar garantiju
Motorfy logo

Komentāri (3)

25.10.2022 10:57
jauztaisa auto parbaudi gan servisā, gan pec vin numura un ir kaut kada garantija
25.10.2022 10:58
какая гарантия на б\у.это как рулетка русская
16.03.2023 16:16
Nu tiešam parbaude pec numura un auto apskate tas ir loti labi, bet kada garantija? apmainis ja kaut kas uz citu?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu