backgound

Lietoti auto ar garantiju

Diezgan bieži internetā un sludinājumu portālos var atrast frāzi par lietotām automašīnām ar garantiju. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka tas rada pircēju interesi. Kurš gan negribētu iegādāties lietotu auto ar garantiju?!

Lietoti auto

automašīna Ko nozīmē garantija jaunai automašīnai? Nevienam nebūs grūti atbildēt. Bet, runājot par lietotu vai mazlietotu auto un garantiju, sāk rasties jautājumi.

Patiesībā vairumā gadījumu garantija tiek piešķirta mazlietotām automašīnām no autosalona dīleriem. Tās parasti ir automašīnas, kuras tiek izmantotas ne ilgāk kā 2 gadus. Un, protams, garantija attiecas uz jaunām automašīnām, kur garantija ietver pašas automašīnas izmaksas. Neviens salons vai privāta persona nevarēs jums sniegt garantiju par lietotu automašīnu, jo nav zināms, kā šī automašīna tika lietota iepriekš. Tādēļ tie ir tikai reklāmas triki, lai piesaistītu klientus. Bet, ja jūs pērkat lietotu automašīnu, jums vispirms ir jāaizsargā sevi pirms pirkuma.

lietoti auto
Neskatoties uz to, vai jums būs auto iegāde skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu, nevajadzētu ignorēt pilnu automašīnas pārbaudi, kā arī tādu pakalpojumu, kā automašīnu pārbaudes vēsturi, kas ietver sevī transportlīdzekļa apkopes vēsturi, modelim raksturiskus defektus, slēpto bojājumu atskaiti, iepriekšējo īpašnieku skaitu, atpakaļ atgrieztu nobraukumu un citu informāciju. Saņemot to, jūs varēsiet patstāvīgi novērtēt nepieciešamību iegādāties šo automašīnu. Mūsdienās lietotu auto tirdzniecība ir ļoti attīstīta, tāpēc, ja nolemjat iegādāties automašīnu, netaupiet papildu līdzekļus, lai pārbaudītu tās tehnisko stāvokli.

lietoti auto

Komentāru skaits 2

Raksta::
Pievienots:: 25.10.2022 10:57
jauztaisa auto parbaudi gan servisā, gan pec vin numura un ir kaut kada garantija
Raksta::
Pievienots:: 25.10.2022 10:58
какая гарантия на б\у.это как рулетка русская

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!