Auto iegāde skaidrā naudā

Gandrīz visiem jaunas automašīnas iegāde ir patīkams un ilgi gaidīts brīdis. Meklējot automašīnu, jums bieži ir jāpārskata daudzas iespējas, pirms atrodat pareizo.

auto no ārzemēm

Tas ir labi, ja jums ir paredzēta nauda šim ilgi gaidītajam pirkumam. Bet gadās ka šādu līdzekļu nav un automašīnas iegādi nākas atlikt. tad jūs varat izmantot pkalpojumu kredīts auto iegādei. Pēc tā reģistrēšanas un naudas saņemšanas jums ir no 30 līdz 60 dienām, lai atrastu un nopirktu automašīnu. Kad jūs jau izdomājāt kur pirkt lietotu auto, jūs varat droši doties pirkt ilgi gaidīto automašīnu.

Bieži vien tas var būt auto pirkšana no privātpersonas vai auto iegāde ārzemēs. Neapšaubāmi, šīs iespējas ir visriskantākās, taču, ja esat gatavs atbildīgi izturēties pret šādu pirkumu, tad risks tiek samazināts līdz minimumam. Jāatzīmē arī tas, ka autostāvvietās, auto plačos un pie oficiālās reģistrētiem auto tirgotājiem ir ļoti liela automašīnu izvēle. Mūsu motorfy.lv katalogā ir piedāvājumi pa visu Latviju, no visām lielākajam Latvijas pilsētām.Pirms pirkšanas ir vērts padomāt par savlaicīgu automašīnas pārbaudi, automašīnas tehniskā stāvokļa pārbaudi:nobraukumu;

transportlīdzekļa apkopes vēsturi;

informāciju par slēptajiem bojājumiem.

lietoti auto

Šajā gadījumā jums palīdzēs automašīnas vēstures pārbaude, kur jūs varat arī uzzināt informāciju par iepriekšējiem īpašniekiem, informāciju par zādzībām, ja tādas ir.Tāpat, pērkot automašīnu par skaidru naudu, jāatceras, ka, ja automašīnas vērtība pārsniedz 7200 eiro, tad pēc likuma šāda tipa darījums nav atļauts.

bilde auto iegāde skaidrā naudā
Auto iegāde skaidrā naudā
Motorfy logo

Komentāri (4)

20.05.2022 11:28
tas būs izdevīgāks neka patēriņu kredīts,pamēģināšu
01.06.2022 12:13
Saņēmu piedāvajumus un nevaru izvelotie izdevīgako
19.07.2022 15:55
Vajadzīgs steidzami kredīts
16.03.2023 16:21
Auto iegāde skaidrā naudā tas ir viss nesarežīts variants, ja naudas nav, tad būs grūtības

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu