backgound

Auto iegāde skaidrā naudā

Gandrīz visiem jaunas automašīnas iegāde ir patīkams un ilgi gaidīts brīdis. Meklējot automašīnu, jums bieži ir jāpārskata daudzas iespējas, pirms atrodat pareizo.

Lietoti auto

auto no ārzemēm Tas ir labi, ja jums ir paredzēta nauda šim ilgi gaidītajam pirkumam. Bet gadās ka šādu līdzekļu nav un automašīnas iegādi nākas atlikt. tad jūs varat izmantot pkalpojumu kredīts auto iegādei. Pēc tā reģistrēšanas un naudas saņemšanas jums ir no 30 līdz 60 dienām, lai atrastu un nopirktu automašīnu. Kad jūs jau izdomājāt kur pirkt lietotu auto, jūs varat droši doties pirkt ilgi gaidīto automašīnu.

Bieži vien tas var būt auto pirkšana no privātpersonas vai auto iegāde ārzemēs. Neapšaubāmi, šīs iespējas ir visriskantākās, taču, ja esat gatavs atbildīgi izturēties pret šādu pirkumu, tad risks tiek samazināts līdz minimumam. Jāatzīmē arī tas, ka autostāvvietās, auto plačos un pie oficiālās reģistrētiem auto tirgotājiem ir ļoti liela automašīnu izvēle. Mūsu motorfy.lv katalogā ir piedāvājumi pa visu Latviju, no visām lielākajam Latvijas pilsētām. Pirms pirkšanas ir vērts padomāt par savlaicīgu automašīnas pārbaudi, automašīnas tehniskā stāvokļa pārbaudi:

  • nobraukumu;
  • transportlīdzekļa apkopes vēsturi;
  • informāciju par slēptajiem bojājumiem.
  • lietoti auto
    Šajā gadījumā jums palīdzēs automašīnas vēstures pārbaude, kur jūs varat arī uzzināt informāciju par iepriekšējiem īpašniekiem, informāciju par zādzībām, ja tādas ir. Tāpat, pērkot automašīnu par skaidru naudu, jāatceras, ka, ja automašīnas vērtība pārsniedz 7200 eiro, tad pēc likuma šāda tipa darījums nav atļauts.

    pirkt auto