motorfy.lv

Kur pirkt lietotu auto

Automašīnas daudzi pērk izvērtējot savu personisko pieredzi ar tām, bet vai pirkt mašīnu balstoties tikai uz savu pārliecību ir apdomīgi, tas jālemj katram pašam. Mēs, “MotorFy.lv” tomēr iesakām konsultēties, kādu mašīnu ieteiktu pirkt speciālisti un jomas pārzinātāji. Tā pat padomus var jautāt sev zināmam vai neatkarīgam servisa speciālistam.

Par to kādu auto pirkt, vēlams izlemt jau iepriekš, ievācot informāciju, analizējot automašīnas uzturēšanas izmaksas, kā arī protams tās tehniskās spējas attiecībā pret savām vajadzībām un individuālajiem automašīnas lietošanas paradumiem.

lietoti auto

Kad tas paveikts un esat izlēmuši par konkrētu vai starp dažām izvēlēm kādu auto iegādāties, noteikti der izvērtēt un apdomāt, kur pirkt lietotu auto, jo automašīnu tirdzniecības vietas ir ļoti daudz un arī ar dažādu uzticamību. Par uzticamību noteikti jāaizdomājas arī tad, ja pirkt lietotu auto plānojat no privātpersonas. Šādā gadījumā, ieteicams, pārbaudīt automašīnas vēsturi un novērtēt to vizuāli, jo pat vizuālais tēls norāda kā par auto rūpējies tās iepriekšējais īpašnieks. Ja jūs izdomājāt apmainīt savu veco auto uz jaunu, bet jums nepietiek līdzekļu, jūs varat izmantot pakalpojumu vecais auto kā pirmā iemaksa.

auto ķīla

Mūsu, “MotorFy.lv”, lietotu un mazlietotu automašīnu katalogā, izvēloties sev tīkamu automašīnu, esam apkopojuši tās tirdzniecības vietas, kuras ir oficiālas un iekļautas CSDD licencēto tirgotāju datu bāzē, tādēļ iegādājoties no šiem tirgotājiem, Jums vienmēr būs iespēja, kur vērsties ne tikai pēc pirkuma, bet arī ar saviem jautājumiem, kad pirkums jau veikts

bilde kur pirkt lietotu auto
Kur pirkt lietotu auto
Motorfy logo

Komentāri (1)

Raksta:
25.10.2022 10:19
Kur pirkt? protams rumbulāāāāāāāā

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu