backgound

Lietoti auto uz nomaksu

Mašīnas iegāde ir relatīvi nopietns lēmums, kas skar gan tos, kas veco automašīnu vēlas mainīt pret jaunu, gan arī tos, kuri pērk pirmo auto savā mūžā pēc tiesību nokārtošanas.

Kur pirkt lietotu auto

Ir labi zināms, ka ne visi var atļauties iegādāties pilnīgu jaunu automašīnu, tādēļ Latvijā ar jauna auto iegādi lielākajā daļā gadījumu tiek domāta lietota auto iegāde. pirkt auto

Uzņēmums Motorfy.lv saviem klientiem piedāvā auto jebkurai gaumei – jaunus vai lietotus auto, mazus vai lielus, mazjaudīgākus un jaudīgākus.
Pietrūkst līdzekļu auto iegādei? Motorfy.lv saviem klientiem piedāvā arī izdevīgus kredīta vai līzinga piedāvājumus. Viss vienuviet – gan auto, gan Auto līzings transporta iegādei. Iepazīsties ar auto tirdzniecībā esošajiem auto un izvēlies sev piemērotāko, piesakoties konsultācijai, kuras rezultātā varēsi baudīt savu jauno pirkumu.

lietoti auto Veiksmīgākam auto pirkšanas darījumam katram klientam tiek nodrošināts konsultants, kas palīdzēs piemeklēt piemērotāko auto savām vēlmēm un vajadzībām. Motorfy lielākais gandarījums ir apmierināts klients, tāpēc uzņēmums būs priecīgs par sadarbību. Vairāk informācijas pie www.motorfy.lv

auto tirdzniecība

Komentāru skaits: 2

Raksta::
Pievienots:: 25.10.2022 10:21
Tiešām liela piedavājumu klāsts jums motorfajā
Raksta::
Pievienots:: 25.10.2022 10:21
Tiešām liela piedavājumu klāsts jums motorfajā

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!