motorfy.lv

Lietoti auto uz nomaksu

Mašīnas iegāde ir relatīvi nopietns lēmums, kas skar gan tos, kas veco automašīnu vēlas mainīt pret jaunu, gan arī tos, kuri pērk pirmo auto savā mūžā pēc tiesību nokārtošanas.

Ir labi zināms, ka ne visi var atļauties iegādāties pilnīgu jaunu automašīnu, tādēļ Latvijā ar jauna auto iegādi lielākajā daļā gadījumu tiek domāta lietota auto iegāde.

pirkt auto

Uzņēmums Motorfy.lv saviem klientiem piedāvā auto jebkurai gaumei – jaunus vai lietotus auto, mazus vai lielus, mazjaudīgākus un jaudīgākus.

Pietrūkst līdzekļu auto iegādei? Motorfy.lv saviem klientiem piedāvā arī izdevīgus kredīta vai līzinga piedāvājumus. Viss vienuviet – gan auto, gan Auto līzings transporta iegādei. Iepazīsties ar auto tirdzniecībā esošajiem auto un izvēlies sev piemērotāko, piesakoties konsultācijai, kuras rezultātā varēsi baudīt savu jauno pirkumu.

lietoti auto

Veiksmīgākam auto pirkšanas darījumam katram klientam tiek nodrošināts konsultants, kas palīdzēs piemeklēt piemērotāko auto savām vēlmēm un vajadzībām. Motorfy lielākais gandarījums ir apmierināts klients, tāpēc uzņēmums būs priecīgs par sadarbību. Vairāk informācijas pie www.motorfy.lv

bilde lietoti auto uz nomaksu
Lietoti auto uz nomaksu
Motorfy logo

Komentāri (2)

Raksta:
25.10.2022 10:21
Tiešām liela piedavājumu klāsts jums motorfajā
Raksta:
25.10.2022 10:21
Tiešām liela piedavājumu klāsts jums motorfajā

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu