Jaunas automašīnas - 2023 gada tops

Katru gadu parādās jaunas automašīnas, kas no iepriekšējām atšķiras ne tikai ar aprīkojumu, bet arī pēc izskata.

Katru gadu mainās arī automašīnas modeļu saraksts. Taču līdzās parastajām automašīnām ir arī daudzas videi draudzīgas automašīnas ar zemu CO2 izmešu līmeni.Tagad elektroauto iegāde ir kļuvusi ne tikai prestiža, bet arī izdevīga. Visattīstītākie uzņēmumi, kas pārdod jaunas, videi mazāk kaitīgas automašīnas, ir Fiat un Toyota.

auto

Populārākās jaunās automašīnas mainās katru gadu, taču kopumā tās īpaši neatšķiras no iepriekšējiem gadiem. Parasti automašīnu markas paliek nemainīgas, mainās tikai modeļi.

jaunas automašīnas

Uzzināt vairāk par jauno auto tendencēm, kā arī salīdzināt modeļus savā starpā varat mūsu motorfy mājaslapā sadaļā lietotas automašīnas Latvijā, kā arī izsekot jaunajiem modeļiem, kas parādās mūsu Latvijas tirgū.Jaunus automašīnu modeļus varat arī apskatīt, auto sludinājumu portalos.

Ikviens izvēlas automašīnu, pamatojoties uz savām personīgajām vēlmēm. Kādam tā ir drošība, kādam tā ir tikai populāra un pirktākā marka, kāds vienkārši izvēlas videi draudzīgāku auto.

Taču svarīgākais jebkuram autovadītājam noteikti ir droša braukšana un sirdsmiers uz ceļa izvēlētajā automašīnā.

bilde jaunas automašīnas - 2023 gada tops
Jaunas automašīnas - 2023 gada tops
Motorfy logo

Komentāri (1)

25.10.2022 10:11
BMW BMW the best, и топ неинужен:))))

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu