motorfy.lv

Elektroauto iegāde un salīdzinājums

Pēdējā laikā arvien vairāk cilvēku sāk domāt par apkārtējo vidi.

Atkritumu šķirošana, videi draudzīgas kosmētikas izvēle, atkārtoti lietojamu priekšmetu izmantošana, automašīnu braucienu samazināšana – tās ir tikai dažas lietas, ko ikviens var darīt vai dara rūpējoties par apkārtējo vidi.Protams, ne visi var pilnībā atteikties no personīgā transporta izmantošanas, tāpēc daudzi pāriet uz velosipēdiem vai iegādājas elektriskos transportlīdzekļus.

elektroauto

Izvēloties šādu transportlīdzekli, jūs ievērojami samazināsiet CO2 izmešu daudzumu. Daudziem elektro auto ir zināmā mērā neparasts un jauns transporta veids, taču patiesībā auto kompānijas šādus auto Latvijā pārdod jau aptuveni 10 gadus.

Līdz ar to autostāvvietās, kur ir pieejami lietoti auto jau tagad iespējams iegādāties elektromobiļus. Ne visi var samierināties ar to, ka viņiem būs jāuzlādē automašīna, izmantojot standarta kontaktligzdu.Bet papildus šādas automašīnas videi draudzīgumam, pārvietojoties pa pilsētu, jūs iegūstiet daudz dažādu priekšrocību un atvieglojumu.

Tādi kā 0 eiro transportlīdzekļa ekspluatācijas nodoklis, atļauju braukt pa sabiedriskā transporta joslām, bezmaksas iebraukšana Jūrmalā, zemākas procentu likmes finansējumam, un tās ir tikai dažas priekšrocības, neskaitot klusu un ērtu braukšanu ar modernu un dinamisku transportlīdzekli.

Tāpēc, salīdzinot parasto automašīnu un elektromobili, neapšaubāmi uzvar pēdējais. Bet tas, protams, ir gaumes un iespēju jautājums. Galu galā galvenais, lai brauciens būtu drošs.

bilde elektroauto iegāde un salīdzinājums
Elektroauto iegāde un salīdzinājums
Motorfy logo

Komentāri (2)

Raksta:
25.10.2022 10:09
Tikai planoju pirkt auto car, bet tiešām ir bonusi, ņemot vērā kaut pārkingu centrā
Raksta:
25.10.2022 10:10
Реально можно по полосе общ.транспорта ехать?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu