backgound

Auto pārbaude pēc vin koda bezmaksas

Ikviens, kurš plāno iegādāties lietotu automašīnu, vispirms vēlētos to pārbaudīt.

Auto vēstures pārbaude

Tas ir gan tehniskais stāvoklis, gan auto vēsture. Pirmā lieta, ko ikviens var darīt, ir automašīnas pārbaude pēc vin koda. Tagad to var izdarīt ikviens internetā . vin kods ir transportlīdzekļa identifikācijas numurs, ciparu virkne, sērijas numurs, kas tiek izmantots ražošanā un kalpo tālākai automašīnas identifikācijai, kas sastāv no 17 cipariem. izdevīgs pirkums Vispārīga informācija par Latvijā izmantoto transportlīdzekli atrodama CSDD portālā. Lai to izdarītu, jums jāievada automašīnas vin kods un/vai reģistrācijas numurs. Tādā veidā var uzzināt informāciju par pēdējo tehnisko apskati CSDD, kā arī informāciju par automašīnas nobraukumu. Visa šī informācija ir pieejama bez maksas. auto pārbaude

Bet sīkāku informāciju var iegūt par papildus samaksu. Tajā pašā CSDD vietnē var iegūt informāciju par automašīnas marku, izlaiduma gadu, izmantotās degvielas veidu, nobraukumu, valsti, no kuras transportlīdzeklis ievests Latvijā, datus par tehnisko apskati CSDD, īpašnieku skaitu Latvijā. Ja automašīna šobrīd neatrodas Latvijā vai Jūs vēlaties uzzināt sīkāku informāciju, varat sazināties ar privātiem uzņēmumiem, kas sniedz šāda veida informāciju. Auto pārbaude pirms pirkšanas tas ir ļoti noderīgs pakalpojums.

Šeit jūs saņemsiet pārskatu par automašīnas vēsturi, tajā skaitā informāciju par visu īpašnieku skaitu, vai automašīna bija zagta, kā tā tika izmantota iepriekš, visa informācija par nobraukumu, arī, ja tā bija atpakaļ atgriezta, arhīva fotogrāfijas, vai automašīna ir bijusi avārijā un cita noderīga informācija jums kā potenciālajam pircējam. Protams, jūs īsti nevēlaties tērēt naudu papildu tēriņiem, taču, maksājot tagad un saņemot informāciju, tas var glābt jūs no neparedzētiem izdevumiem nākotnē vai pat atturēt jūs no šāda pirkuma.

pirkt auto

Komentāru skaits 1

Raksta::
Pievienots:: 25.10.2022 10:28
Ļoti noderīga informācija pat bezmaksas, bet ja p[ar maksu tad papildus informacija

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!