Auto pārbaude pirms pirkšanas

Pirms lietotas automašīnas iegādes ir vērts pārbaudīt tās vēsturi. Turklāt tagad ir tāda iespēja to izdarīt ātri, tādējādi sagatavojot sevi gaidāmajam pirkumam un iepriekš izlemjot, vai tas jums ir nepieciešams.

Pēc jautājuma kur pirkt lietotu auto, sekos otrais jautājums - kur parbaudīt auto pirms pirkšanas.

lietoti auto

Visi auto tirgotāji vēlas pārdot savu auto pēc iespējas ātrāk, un, protams, neviens jums nepateiks visu patiesību par automašīnas nobraukumu, avārijām, slēptiem bojājumiem un citiem neērtiem brīžiem.

Automašīnas vēsturi varat pārbaudīt pats, izmantojot tādas platformas kā carVertical, autoDNA u.c., izmantojot VIN numuru, tā saukto šasijas numuru vai automašīnas reģistrācijas numuru. Dažu minūšu laikā varēsiet saņemt atbildi, kurā būs visa informācija par slēptajiem bojājumiem, uzrullēto nobraukumu, ja tāds ir, vai automašīna nav nozagta, arī arhīva bildes, ja tādas ir, informācija par to, cik īpašnieku bijis automašīnai , vai auto ir bijusi avārijā, kā tika izmantota iepriekš, kā arī informācija par ražošanas defektiem, ko būtu svarīgi zināt pirms automašīnas iegādes.

pirkt auto

Šāds pakalpojums, protams, nav bezmaksas, taču, ticiet mums, šāda informācija topošajam pircējam ir nenovērtējama, un, ņemot vērā, no cik daudzām problēmām un negaidītiem brīžiem tas palīdzēs izvairīties, tas ir zelta vērts.

Internetā ir pieejama automašīnas pārbaude pēc VIN koda bez maksas. Jūs varat iegūt informāciju par ražošanas gadu, valsti un transportlīdzekļa aprīkojumu. Principā šāda informācija jums neatklās nekādas nepilnības pirms automašīnas iegādes. Tāpēc iesakām veikt detalizētāku pārbaudi un izbaudīt pirkumu un turpmāko braukšanu jaunā automašīnā.

bilde auto pārbaude pirms pirkšanas
Auto pārbaude pirms pirkšanas
Motorfy logo

Komentāri (4)

25.10.2022 09:58
ouu, tas tiešām ir loti noderīgi
25.10.2022 10:02
Noteikti izmantošu, kad izdomāšu nomainīt savu veco auto
13.11.2023 12:43
Mozno proverit. Subaru Outback vinJF1BS9LC2FG018358 Gos nomer ES-1122
08.04.2024 18:48
VIN код: YV1UZK5VCL1423710

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu