backgound

Auto pārbaude pirms pirkšanas

Pirms lietotas automašīnas iegādes ir vērts pārbaudīt tās vēsturi. Turklāt tagad ir tāda iespēja to izdarīt ātri, tādējādi sagatavojot sevi gaidāmajam pirkumam un iepriekš izlemjot, vai tas jums ir nepieciešams.

Auto vēstures pārbaude

Pēc jautājuma kur pirkt lietotu auto, sekos otrais jautājums - kur parbaudīt auto pirms pirkšanas. lietoti auto Visi auto tirgotāji vēlas pārdot savu auto pēc iespējas ātrāk, un, protams, neviens jums nepateiks visu patiesību par automašīnas nobraukumu, avārijām, slēptiem bojājumiem un citiem neērtiem brīžiem.

Automašīnas vēsturi varat pārbaudīt pats, izmantojot tādas platformas kā carVertical, autoDNA u.c., izmantojot VIN numuru, tā saukto šasijas numuru vai automašīnas reģistrācijas numuru. Dažu minūšu laikā varēsiet saņemt atbildi, kurā būs visa informācija par slēptajiem bojājumiem, uzrullēto nobraukumu, ja tāds ir, vai automašīna nav nozagta, arī arhīva bildes, ja tādas ir, informācija par to, cik īpašnieku bijis automašīnai , vai auto ir bijusi avārijā, kā tika izmantota iepriekš, kā arī informācija par ražošanas defektiem, ko būtu svarīgi zināt pirms automašīnas iegādes.

pirkt auto

Šāds pakalpojums, protams, nav bezmaksas, taču, ticiet mums, šāda informācija topošajam pircējam ir nenovērtējama, un, ņemot vērā, no cik daudzām problēmām un negaidītiem brīžiem tas palīdzēs izvairīties, tas ir zelta vērts.
Internetā ir pieejama automašīnas pārbaude pēc VIN koda bez maksas. Jūs varat iegūt informāciju par ražošanas gadu, valsti un transportlīdzekļa aprīkojumu. Principā šāda informācija jums neatklās nekādas nepilnības pirms automašīnas iegādes. Tāpēc iesakām veikt detalizētāku pārbaudi un izbaudīt pirkumu un turpmāko braukšanu jaunā automašīnā.

auto pirkšana

Komentāru skaits: 2

Raksta::
Pievienots:: 25.10.2022 09:58
ouu, tas tiešām ir loti noderīgi
Raksta::
Pievienots:: 25.10.2022 10:02
Noteikti izmantošu, kad izdomāšu nomainīt savu veco auto

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!