Automašīnas pārrakstīšana attālināti

Lai ātri un ērti veiktu transportlīdzekļu pārrakstīšanu, CSDD aicina to izdarīt attālināti. Tagad tas neaizņems daudz laika, jo tiešsaistē e.csdd.lv to izdarīt varēs katrs.

  • pārdevējam (reģistrētajam auto īpašniekam) e.csdd.lv ir jānoņem transportlīdzeklis no uzskaites atsavināšanai Latvijā. To var izdarīt sadaļā “Transportlīdzekļa noņemšana no uzskaites atsavināšanai LR”;
  • pircējs tiešsaitē izdara atzīmi - pieteikumu par to, ka viņš vēlas iegādāties konkrēto transportlīdzekli;
  • pārdevējs piecu dienu laikā apstiprina īpašnieka maiņu e.csdd.lv;
  • reģistrācijas procedūra pilnībā tiek pabeigta CSDD nodaļā tikai tad, kad transportlīdzekļa ieguvējs saņem reģistrācijas apliecību.
transportlīdzeklis

Šie ir vispārējie soļi, kas jāveic, lai veiktu auto pārrakstīšanu attālināti Latvijā, izmantojot elektroniskos pakalpojumus.

Par automašīnas pārrakstīšanu Latvijā parasti tiek noteikta reģistrācijas maksa, kura tiek aprēķināta saskaņā ar normatīvajiem aktiem un valsts nodokļu likumiem.
Lai saņemtu precīzu informāciju par pārrakstīšanas maksu, ir ieteicams sazināties ar CSDD vai apmeklēt to tīmekļa vietni, kur ir pieejama sīkāka informācija par šo jautājumu.

auto tirdzniecība

Ja tu piesakies saņemt tehnisko pasi attālināti, tad varēsi saņemt apliecību, kurā būs ierakstīts īpašnieks. Bet ja tev vajag ierakstīt arī turētāju, tad to varēsi izdarīt tikai klātiene, ierodoties gan īpašniekam, gan turētājam, ņemot līdzi dokumentus.
Automašīnas pārrakstīšana attālināti dos tev izvēli veikt to jebkura dienas laikā, kaut naktī un pat brīvdienās.
Ja tev attālināts pakalpojums neliekas drošs, tad tu vari braukt uz jebkuru CSDD filiāli un noformēt visu klātienē CSDD darba laikos. Ja pārrakstīšana tomēr notiks klātienē, tad gan pircējam, gan pārdevējam jābūt visi personu apliecinoši dokumenti līdzi.
Pirms veicat pārrakstīšanu, ieteicams arī rūpīgi izpētīt visus attiecīgos noteikumus un prasības, lai izvairītos no nepatikšanām vai nevēlamiem pārsteigumiem.

bilde automašīnas pārrakstīšana attālināti
Automašīnas pārrakstīšana attālināti
Motorfy logo

Komentāri

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu