Kur pārdot auto - drošāk un izdevīgāk

Ja jūs nolēmāt pārdot savu automašīnu, jūs, protams, vēlaties to izdarīt drošāk un uzticamāk. Un, protams, izdevīgi!

Šajā gadījumā visdrošākā iespēja būtu pārdot automašīnu autosalonā vai auto plačos.

lietoti auto

Šeit Jūs varat ne tikai uzticami un izdevīgi pārdot savu auto, bet arī ar piemaksu apmainīt pret citu, piemēram, jaunāku. Vai arī šajā gadījumā jūs varat saņemt atlaidi automašīnas izmaksu apmērā nākamā transportlīdzekļa iegādei. Lietotu auto tirdzniecība ir ļoti izplatīta Latvijā, un jums būs iespējami daudzi varianti, ka to izdarītu.

Jūs varat pārdot automašīnu auto salonam. Jums būs divi varianti, kā to izdarīt.Pirmais variants, protams, ir ātrākais, kad pārdodat savu transporta līdzekli auto salonam un uzreiz par to saņemat naudu.Un vēl viena iespēja ir nodot savu automašīnu pārdošanai uz realizāciju autosalonā un gaidīt, kad automašīnu izplatītājs to pārdos. Tikai tad jūs varat saņemt naudu.

Katrai opcijai ir savi plusi un mīnusi. Pirmajā gadījumā naudu saņemsi ātrāk, taču summa būs nedaudz mazāka nekā tad, ja atstāsi automašīnu uz realizāciju, jo pirmajā gadījumā autosalons uzņemas zināmu risku par automašīnas pārdošanu un tādējādi apdrošina sevi pret neparedzētām situācijām.Jebkurā gadījumā jums ir jāizlemj, kurš variants jums ir piemērots un ar kādiem nosacījumiem jūs pārdosiet savu automašīnu. Galvenais, lai darījums būtu uzticams un izdevīgs.

bilde kur pārdot auto - drošāk un izdevīgāk
Kur pārdot auto - drošāk un izdevīgāk
Motorfy logo

Komentāri (1)

25.10.2022 10:19
Nu nezinu, var gādīties visādi. Es kadreiz caur autosalonu pārdodu, viss bija kartībā. Bet kaimiņam tā nepaveicās, visu laiku pardevējs no autosalona čakarēja smadzenes, un viņs pats pardeva caur ss-ku. Tā kā loterija.Visadi var gādīties

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu