Hyndai Santa Fe/4wd/automatic
Pirmā reģistrācija 30.04.2008 Vācija
Motors 2.2d/114kw
Nobraukums 200811km

Auto labā tehniskā un Vizuālā stāvoklī.Motors,ātrumkārba strādā teicami.Latvijā 1 saimnieks.

- R 18 lietie diski
- ādas salons,sēdekļu apsilde
- klimata kontrole
- piekabes āķis
- lūka
- jumta reliņi
- elektriski nolokāmi spoguļi
- divas aizdedzes atslēgas

Norēķināties par Auto var skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu(caur banku)
A/M var iegādāties jebkurā laikā(arī vakaros vai brīvdienās)

-Renti
-Aizdevums
-E-līzings
-incredit
-mogo

Sia "Auto Imperium" Latgales iela 46 A, Jēkabpils, blakus dus "Viada".
CSDD licencēta autotransportlīdzekļu tirdzniecības vieta.

Pieaugušais pasažieris

Bērns pasažieris

Ceļu satiksmes dalībnieki

Šim auto ir pieejama vēstures atskaite

200.810 km
Pārbaudīt

Hyundai Santa fe

 • Cena:

  € 4.499
 • Izlaiduma gads:

  01.2008
 • Ātrumkārba:

  Automāts
 • Dzinējs:

  2.2 Dīzelis
 • Virsbūve:

  Apvidus
 • Krāsa:

  Sudraba
 • Nobraukums:

  200.810 km
 • Tehniskā apskate:

  03.2025
Jēkabpils

Saziņa ar pārdevēju

*sazināties ir iespējams tikai no mobilās Web versijas

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu