Auto sludinājumi Igaunijā

Mūsdienās katrs trešais brauc ar savu auto. Tāpēc auto pirkšanas un pārdošanas tēma mūsdienās ir ļoti aktuāla. Baltijas valstīs ir daudz vispārīgu vietņu par automašīnu pārdošanu un pirkšanu.

Bezmaksas auto sludinājumi

Pārdot vai nopirkt automašīnu var būt sarežģīts process, taču tiešsaistes auto sludinājumi piedāvā vienkāršu un efektīvu veidu, kā to izdarīt. Tiešsaistes sludinājumi piedāvā daudzas priekšrocības, salīdzinot ar citiem pārdošanas veidiem.

Auto pārdošanas sludinājumi

Ja jums ir sava automašīna, pienāk brīdis, kad vēlaties to pārdot.

Auto maiņa - maini veco auto pret jaunu

Auto maiņa ir iespēja mainīt veco automašīnu pret jaunu.

Auto pēc pasūtījuma no Eiropas

Auto pēc pasūtījuma no Eiropas ir iespēja iegādāties automašīnu, kas tiek ražota un pasūtīta no Eiropas valstīm.

Automašīnas uz pasūtījuma no Eiropas

Kad runa ir par auto iegādi, daudzi cilvēki apsver iespēju iegādāties pielāgotu automašīnu no ārzemēm.

Auto piegāde no Vācijas

Auto piegāde no Vācijas var būt lielisks veids, kā iegādāties savu sapņu auto par labāku cenu nekā vietējā tirgū.

Auto tirdzniecība Daugavpilī

Nedaudz vairāk kā 200 km no Rīgas atrodas viena no lielākajām Latvijas pilsētām - Daugavpils.

Auto tirdzniecība Viļānos

Viļānu pilsēta atrodas Latgalē, 29 km attālumā no Rēzeknes pilsētas, pie Maltas upes.

Auto tirdzniecība Rēzeknē

230 km attālumā no Rīgas atrodas viena no lielākajām Latvijas pilsētām Rēzekne - pilsēta Latgales sirdī.

Lietoti auto Lietuvā

Lietotu automašīnu tirdzniecība dažādās valstīs ir tik labi attīstīta, ka daudzi cilvēki dodas pēc sev tīkamā auto uz kaimiņvalstīm.

Lietoti auto Siguldā tops 2023 gadā

Tikai stundas brauciena attālumā no Rīgas atrodas viena no skaistākajām un gleznainākajām pilsētām – Sigulda.

Lietotu auto tirdzniecība Talsos

Pilsēta Talsi atrodas 98 km attālumā no Rīgas.

Auto pārbaude pēc vin koda bezmaksas

Ikviens, kurš plāno iegādāties lietotu automašīnu, vispirms vēlētos to pārbaudīt.

Kur labāk pirkt lietotu auto

Lietotu auto tirgus ir plašs. Var meklēt mašīnas gan Latvijā, gan Eiropā.

Pirkt auto Lietuvā

Visdrīzākais katram no mums ir kāds draugs, radinieks vai paziņa, kas savu auto iegādājies kaimiņzemē – Lietuvā.

Lietoto auto tirdzniecība

Nevienam nav noslēpums, ka iegādāties lietotu automašīnu ir sarežģītāk nekā jaunu, taču ne visiem maciņš ļauj iegādāties pilnīgi jaunu auto no salona.

Lietotu auto tirdzniecība Jelgavā

Ņemot vērā to, kā attīstās automašīnu tirdzniecības nozare, nav pārsteigums, ka pircēji sāk meklēt savu nākotnes transportlīdzekli netālu no savas dzīvesvietas.

Lietotu auto tirdzniecība Grobiņā

Katrs no mums kaut vienreiz noteikti ir dzirdējis stāstus par dažādiem atgadījumiem, ko ikdienas piedzīvo auto pircēji.

Lietotu auto tirdzniecība Rīgā

Ikviens, kas ir iegādājies vai tikai plāno iegādāties lietotu auto, ir sapratis, cik tas ir sarežģīts un atbildīgs process.

Auto iegāde skaidrā naudā

Gandrīz visiem jaunas automašīnas iegāde ir patīkams un ilgi gaidīts brīdis. Meklējot automašīnu, jums bieži ir jāpārskata daudzas iespējas, pirms atrodat pareizo.

Auto plači Latvijā

Latvijā darbojas ļoti daudzi auto plači.

Auto pirkšana no privātpersonas

Daudziem no mums pienāk brīdis, kad mums jātiek galā ar transportlīdzekļa iegādi. Forši, ja jums ir atlikta summa, lai to nopirktu.

Lietoti auto ar garantiju

Diezgan bieži internetā un sludinājumu portālos var atrast frāzi par lietotām automašīnām ar garantiju. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka tas rada pircēju interesi. Kurš gan negribētu iegādāties lietotu auto ar garantiju?!

Lietoti auto Vācijā

Ik viens meklējot sev jaunu automašīnu starp lietotiem vai mazlietotiem auto, ir saskāries ar frāzēm: “Tikko no Vācijas”, “Auto no Vācijas” vai pat “Lietoti auto no Vācijas”. Jā – lielākā daļa Latvijas auto tirdzniecībā esošās automašīnas tiek atvestas no Vācijas. Protams, tas nenozīmē ka nav auto pieplūdums arī no citām Eiropas valstīm, taču Vācija šajā ziņā ir dominējošā.

Auto tirdzniecība Rumbulā

Visplašākā, vienas vietas, auto tirdzniecība kādā konkrētā pilsētā, noteikti ir Rīgas pilsētas mikrorajonā – Rumbulā. Neraugoties uz to, ka auto izvēle un piedāvājums šeit ļoti plašā klāstā, tā nav kā viena tirgotāja auto tirdzniecība.

Auto tirdzniecība Valmierā

Aizvien biežāk un biežāk savas nākamās automašīnas šoferi atrod tuvāk savām dzīves vietām.Tagad vēl ērtāk to ir izdarīt, izmantojot mūsu auto tirdzniecības e-katalogu Motorfy.lv. Tajā ērti var apskatīt auto tirgus iespējas visā Latvijā, un piemeklēt jaunu auto tik tuvu savai dzīves vietai, ka ērtība noformēt pirkumu ir garantēta nemaz neizbraucot no pilsētas vai novada.

Auto tirdzniecība Tukumā

Vai Tukuma pilsētu var dēvēt par “Kurzemes pērli”, mēs nevaram apgalvot, taču teiciens “uz Tukumu pēc smukumu”, jau gadu desmitiem ieguvis savu popularitāti.

Auto tirdzniecība Kuldīgā

Kuldīgā, pilsētā, kura tiek uzskatīta par Kurzemes pērli un atrodas pašā tās vidienē, ne tikai tūrisma nozare zeļ un plaukst, bet arī citi biznesa veidi tiek attīstīti no gada uz gadu.

Auto tirdzniecība Rīgā un autoplači

Katru dienu kāds pārdod, kāds pērk un kāds arī uzpērk kā lietotas, tā arī mazlietotas automašīnas. Nav nevienam noslēpums, ka nozare ir izpletusies pa visu Latviju, taču vislielākā koncentrācija gan teritoriāli, gan arī ar plašākām izvēles iespējām ir galvaspilsētā Rīgā.

Auto tirdzniecība Liepājā

Viena no pirmajām lielajām Latvijas pilsētām Liepāja, gadiem ejot ir strauji attīstījusies. Visas biznesa nozares attīstījās gana strauji un tostarp arī auto tirdzniecība.

Auto tirdzniecība Cēsīs

Automašīnu pārdošana dažādos Latvijas reģionos ir vērtējama ļoti dažādi. Lai arī reizēm šķiet ka pieprasījums nav tik liels kā piedāvājums, tomēr tirgotājiem jānodrošina izvēles iespējas, tādēļ piedāvājums jātur salīdzinoši plašā izvēlē. Turklāt arī pārdošanas apjomi norāda uz salīdzinoši labiem rezultātiem.

Auto tirdzniecība Talsos

Talsi, deviņu pakalnu pilsēta Kurzemē, ir sakopta un dažādu nozaru biznesam labvēlīgi attīstīta pilsēta. Arī auto tirdzniecība Talsos un tās apkārtnē, kā nozare, laika gaitā ir augusi un attīstījusies, piedāvājot plašu klāstu, dažāda tipa automašīnas vietējiem un apkaimes iedzīvotājiem

Auto tirdzniecība Ogrē

Automašīnu tirdzniecība ir ļoti plaša nozare. Iedalījumi tur ir ļoti daudz. Ja jaunas automašīnas pamatā tirgo dīleru centri, tad mazlietotas un lietotas tirgo auto saloni visā Latvijā...

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu