motorfy.lv

Lietotu auto tirdzniecība Jelgavā

Ņemot vērā to, kā attīstās automašīnu tirdzniecības nozare, nav pārsteigums, ka pircēji sāk meklēt savu nākotnes transportlīdzekli netālu no savas dzīvesvietas.

auto

Ja agrāk Latvijas iedzīvotāji automašīnas meklējumos devās uz galvaspilsētu, pārsvarā uz Rumbulu, jo bija vislielākais sortiments, tagad var meklēt auto tieši tajā pilsētā kur tu dzīvo.42 kilometrus no Rīgas atrodas Jelgava, kur ir daudz autostāvvietu un stāvvietu ar lietotām automašīnām.

Vai tas ir saistīts, ka Jelgava atrodas sešu maģistrāļu krustojumāun piecas dzelzceļa līnijas, jo šajā pilsētā ir tik attistīta auto tirdzniecība, kas ir neparasti citām šādām pilsētām. Bet fakts paliek fakts.

Uz Jelgavu daudzi potenciālie klienti brauc no citām pilsētām, jo auto izvēle šeit ir diezgan liela.

Turklāt daudzas automašīnas ir no mūsu motorfy.lv kataloga.Sadaļās pa pilsētām var apskatīt visas katalogā esošās automašīnas un iepriekš vienoties ar pārdevējiem par Jūsu izvēlētā auto apskati. Tas ievērojami atvieglos jūsu meklēšanu un ietaupīs jūsu laiku.

Tāpat, ja pietrūkst līdzekļu jums izvēlētājai automašīnai, ir iespējams aizņemties trūkstošo summu, jums vienkarši jāaizpilda pieteikums mājaslapā pie izvēlētā auto.

bilde lietotu auto tirdzniecība jelgavā
Lietotu auto tirdzniecība Jelgavā
Motorfy logo

Komentāri (2)

Raksta:
25.10.2022 11:46
No sakuma es varu paņemt kredītu, un tikai pec tam meklet auto, kaut jelgava, kaut rīga, vai pat vacija?
Raksta:
16.03.2023 16:15
jelgava ir liela auto izvele?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu