Lietotu auto tirdzniecība Grobiņā

Katrs no mums kaut vienreiz noteikti ir dzirdējis stāstus par dažādiem atgadījumiem, ko ikdienas piedzīvo auto pircēji.

auto

Stāsti par to, ka automobilim jau nākamajā dienā pēc nopirkšanas rodas kādas ķibeles vai problēmas, bet bijušo īpašnieku nevar vairs sazvanīt, tiek koriģēts nobraukums, slēpts patiesais auto stāvoklis.

Realitāte ir tāda, ka iegādāties lietotu automobili nemaz nav tik viegli. Mūsdienu tehnoloģijas ļauj noslēpt patieso automobiļa vēsturi, nopietnus bojājumus. Īsto spēkrata informāciju var atklāt tikai profesionāļa acs vai īpaši šim mērķim paredzētas iekārtas.

Lai varētu izvairīties no šādām problēmām un sarūgtinājumiem par tikko iegādāto autu, lietderīgi vērsties tikai pie pārbaudītiem pārdevējiem. Viens no tādiem ir motorfy.lv. Motorfy.lv saviem klientiem piedāvā auto tikai no uzticamākajiem auto tirgotājiem. Galvenā priekšrocība sava spēkrata iegādē ar motorfy.lv palīdzību ir tāda, ka auto var iegādāties sev tuvākajās tirdzniecības vietās. Motorfy.lv saviem klientiem piedāvā gan ģimenes, gan atpūtas, gan sporta tipa automašīnas. Motorrfy.lv piedāvā dažāda veida auto tirdzniecību Grobiņā katra klienta gaumei.

Lietoti auto ar garantiju būs tieši tāds variants, kurš sniegs jums drošību, perkot lietotu auto.Ja rodas grūtības sameklēt sev atbilstošu auto piedāvājumu, droši vērsieties pēc palīdzības pie motorfy.lv. Uzņēmums piedāvā plašu lietotu auto piedāvājumu Grobiņā un ne tikai. Uzņēmums piedāvā tikai pārbaudītas un tehniskā stāvokļa novērtētas auto, tāpēc iegāde caur motorfy.lv ir drošs pasākums. Katrs auto ir ar tehnisko apskati un ar veiktu pirmo reģistrāciju.

lietoti auto

Motorfy.lv saviem klientiem piedāvā tikai pārbaudītas, ar tehnisko apskati un veiktu pirmo reģistrāciju auto piedāvājumus. Gadījumos, ja auto nav reģistrēts Latvijā, auto tirgotājs garantē iziet arī tehnisko apskati, veicot pirmo reģistrāciju.

Pirms auto sludinājuma ievietošanas katalogā, lai nodrošinātu teicamu kvalitāti, tas tiek rūpīgi pārbaudīts. Katrs autosalons atbildīgi izturas pret saviem klientiem un, protams, savu reputāciju. Motorfy.lv piedāvā ļoti plašu auto piedāvājumu galvenokārt Rīgā un arī citās Latvijas vietās.

bilde lietotu auto tirdzniecība grobiņā
Lietotu auto tirdzniecība Grobiņā
Motorfy logo

Komentāri (2)

25.10.2022 11:44
Я согласен. что сейчас больше возможностей получить информацию про автомобиль, по вин номеру и т.д. и этим нужно пользоваться, это как чек ап
16.03.2023 16:18
Pēc vin numura tas ir labi, bet ta nav nekada garantija

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu