Pirkt auto Lietuvā

Visdrīzākais katram no mums ir kāds draugs, radinieks vai paziņa, kas savu auto iegādājies kaimiņzemē – Lietuvā.

Auto tirdzniecība Lietuvā parasti ir vilinošs piedāvājums potenciāliem auto pircējiem, jo izvēle ir lielāka un arī cenas ir zemākas nekā Latvijā. Parasti ir divas iespējas – braukt savam noskatītam sapņu auto pašam pakaļ vai arī pasūtīt savu izvēlēto spēkratu pie cilvēkiem, kas ar to nodarbojas ikdienas.

pārdot auto

Diemžēl, mūsu kaimiņzemes auto tirgotāji ir iemantojuši diezgan bēdīgu slavu, taču, protams, ne jau visi auto tiek tikai metināti no vairākiem vienas markas modeļiem. Nevienam nav noslēpums, ka auto tirdzniecība, remontēšana un pārdošana daudziem lietuviešiem jau ir saknēs.

lietoti auto

Lai uzzinātu visas viltības un nianses par auto iegādes iespējām lietuvā, meklē vairāk informācijas pie www.motorfy.lv. Tas ir uzņēmums, kas palīdz saviem klientiem izvēlēties un atgādāt savu izvēlēto auto uz Latviju. Motorfy saviem klientiem piedāvā auto tikai no pārbaudītiem un uzticamiem auto tirgotājiem. Uzņēmums pārzina ļoti daudzas nianses, kas ir jāņem vērā, ja plānots iegādāties jaunu spēkratu.

Kādas ir iespējas nopirkt automašīnu pie lietuviešiem un vai ir vērts braukt pašam vai izdevīgāk pasūtīt savu izvēlēto spēkratu, uzzini pie motorfy.lv.

bilde pirkt auto lietuvā
Pirkt auto Lietuvā
Motorfy logo

Komentāri (2)

25.10.2022 11:50
Lietuva tiešam ir daudz letak, ne tika pirkt auto, bet arī citu tehniku
16.03.2023 16:11
vācijā vēl lētāk, ir arī ar piegādi

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu