Praktisks un ekonomisks auto ar jaunu TA līdz 31.01.2025. Ļoti daudz labu ekstru, četri elektriski logu pacēlāji, roku balsti, klimatkontrole, kruīza kontrole, parkošanās sensori, apsildāmi spoguļi, borta dators, lietus sensors, ādas salons ar apsildi, navigācija, daudzfunkcionāla ādas stūre, telefons, miglas lukturi, vieglmetāla diski, elektriski spoguļi, centrālā atslēga, laba mūzika, piekabes āķis, signalizācija, imobilaizers un citas ekstras.
Papildus izdevumi nav nepieciešami.
Vidējais degvielas patēriņš 6l/100km
Vecais labais 96kw dzinējs.
Sešu ātrumu manuālā ātrumkārba.
Labas riepas.
Tīrs, kopts auto.
Visi nodokļi nomaksāti.
Iespējams līzings.
Iespējams pilnvērtīgs izmēģinājuma brauciens.
Auto var apskatīt un iegādāties arī vakaros un brīvdienās. Dokumentu noformēšana uz vietas.
Iespēja auto apskatīt uz pacēlāja.
Atpirksim Jūsu auto (jebkādā stāvoklī) vai pieņemsim kā daļu no samaksas. Iespējama maiņa arī pret dārgāku auto.

Pieaugušais pasažieris

88%

Bērns pasažieris

84%

Ceļu satiksmes dalībnieki

43%

Drošības palīdzība

71%

Volvo V70

 • Cena:

  € 3.500
 • Izlaiduma gads:

  01.2009
 • Ātrumkārba:

  Manuāla
 • Dzinējs:

  2.4 Dīzelis
 • Virsbūve:

  Universāls
 • Krāsa:

  Sudraba
 • Nobraukums:

  471.961 km
Valmiera

Saziņa ar pārdevēju

*sazināties ir iespējams tikai no mobilās Web versijas

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu