Pārdodu Mini Cooper S 1.6 benzīns. Laba vizuāli, gan tehniskajā ziņā. Dzinējs un kārba strādā laba. Iedarbinās no pusapgrieziena. Labs salons. Uz ceļa ļoti stabils un jaudīgs. Ritošā daļa ir laba kārtībā.

-Iespējama maiņa, kā arī esošais auto var būt kā daļēja samaksa. Automašīnu var apskatīt un iegādāties jebkurā Jums vēlamā laikā. Palīdzēšu nokārtot līzingu.

-Возможен обмен, Ваш автомобиль может-быть как первый взнос. Посмотреть и переписать автомобиль возможно в рабочие, выходные и праздничные дни. Помогу оформить кредит.

Interjers
Elektr. stūres pastiprinātājsKondicionierisSalona gaisa filtrsBorta datorsLietus sensorsKruīza kontrole
Eksterjers
Vieglmetāla diski
Salons
Ādas apdareTonēti aizmugurējie logiIsofix stiprinājumi
Stūre
RegulējamaDaudzfunkcionāla
Gaismas
Xenona
Spoguļi
El. regulējamiApsildāmi
Drošība
ABSCentrālā atslēgaSignalizācijaImobilaizersGaisa spilveniESP
Tehnoloģijas
RadioCD atskaņotājs

Šim auto ir pieejama vēstures atskaite

308.000 km
Pārbaudīt

Mini Cooper s

 • Cena:

  € 2.890
 • Izlaiduma gads:

  01.2005
 • Ātrumkārba:

  Manuāla
 • Dzinējs:

  1.6 Benzīns
 • Virsbūve:

  Kupeja
 • Krāsa:

  Sarkana
 • Nobraukums:

  308.000 km
 • Tehniskā apskate:

  05.2025
Jūrmala

Saziņa ar pārdevēju

*sazināties ir iespējams tikai no mobilās Web versijas

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu