Audi A4 Avant Quattro 2.0 dīzelis 125kW + čips. Tikko veikta lielā apkope zobsiksna ar ūdenssūkni, ģeneratora siksna, eļļa un visi filtri. Jaunas vasaras riepas.

▫️ Automātiskās tuvās gaismas
▫️ Xenona gaismas
▫️ Miglas lukturi
▫️ Dienas gaitas gaismas
▫️ Lukturu mazgātāji
▫️ Kruīza kontrole
▫️ Apsildāmi priekšējie sēdekļi
▫️ Elektriski regulējami un apsildāmi spoguļi
▫️ Kondicionieris
▫️ Klimatu kontrole
▫️ Papildus apsilde no 220V
▫️ Automātiskā stāvbremze
▫️ Borta dators
▫️ CD/SD/AUX mūzikas atskaņošanas iespējas
▫️ Telefona savienošana ar bluetooth
▫️ Isofix stiprinājumi
▫️ Āķis
▫️ Servisa grāmatiņa

Reģistrācijas numurs NG4604
VIN WAUZZZ8K39A224665
Tehniskā apskate 22.01.2025

Degvielas patēriņš pēc ražotāja datiem.
Vidējais degvielas patēriņš: 6.2 litri/100km
Degvielas patēriņš pilsētā: 7.9 litri/100km
Degvielas patēriņš ārpus pilsētas 5.2 litri/100km

Nepieciešams aizdevums auto iegādei?
Droši spied pieteikties, aizpildi kredīta pieteikumu un saņem labāko piedāvājumu!

Iespēja pārbaudīt auto jebkurā Jūsu izvēlētā servisā.
Jūsu auto var būt kā daļa no samaksas.
Iespējams noformēt kredītu attālināti.
Iegādājoties automašīnu saņemsiet 10% atlaidi KASKO
Sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim.

Pieaugušais pasažieris

93%

Bērns pasažieris

84%

Ceļu satiksmes dalībnieki

39%

Drošības palīdzība

71%

Audi A4

 • Cena:

  € 6.200
 • Izlaiduma gads:

  01.2009
 • Ātrumkārba:

  Manuāla
 • Dzinējs:

  2.0 Dīzelis
 • Virsbūve:

  Universāls
 • Krāsa:

  Melna
 • Nobraukums:

  400.147 km
Liepāja

Saziņa ar pārdevēju

*sazināties ir iespējams tikai no mobilās Web versijas

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu