Lietoto auto tirdzniecība

Nevienam nav noslēpums, ka iegādāties lietotu automašīnu ir sarežģītāk nekā jaunu, taču ne visiem maciņš ļauj iegādāties pilnīgi jaunu auto no salona.

lietoti auto

Lietota auto iegāde ir process, kuram ir jāatvelta ilgāks laiks, lai sameklētu, novērtētu spēkratu, kuru vēlaties iegādāties. Tas viss rada arī lieku stresu. Savukārt, stress ir tas, kas visbiežāk pircējam veicina kļūdu pieļaušanu. Zināšanu un pieredzes trūkums ir tas, kas visbiežāk liek potenciālajam pircējam kļūdīties.

Lai izvairītos no lieka stresa un satraukuma, ir lietderīgi vērsties pie uzņēmuma motorfy.lv. Tas ir uzņēmums, kas saviem klientiem piedāvā daudzu auto piedāvājumu tikai no uzticamiem tirgotājiem. Visi piedāvātie auto katalogā ir tikai no CSDD reģistrētiem auto tirgotājiem. Auto līzings transporta iegādei nāks palīgā ja jums pietrūkst naudas auto pirkšanai.

pārdot auto

Kur izdevīgi var iegādāties automašīnu ar nobraukumu un būt apmierinātam ar savu pirkumu?

No sākuma Jūs varat palasīt auto atsauksmes mūsu jaunā sadaļā Auto atsauksmes, kur ir atrodami raksti par tādām automašīnām kā:
BMW X5 atsauksmes
BMW X3 atsauksmes
Audi a6 3.0 tdi quattro atsauksmes

Apskati uzticamāko auto tirgotāju piedāvājumus pie motorfy.lv.

Motorfy.lv ir uzņēmums, kas tavā vietā apskatīs, pārbaudīs un palīdzēs izvairīties no acīmredzamām problēmām. Pārbaudē ietilpst ne tikai dokumentu izskatīšana, bet arī drošības pārbaude, tehniskā stāvokļa izvērtēšana un komforta sistēmas pārbaude.

bilde lietoto auto tirdzniecība
Lietoto auto tirdzniecība
Motorfy logo

Komentāri (4)

25.10.2022 11:36
man galvenais, lai auto butu registrets CSDD registrā, tad es jau parbaudīšu stavikli, kaut ka bail pirkt no vacijas, vai pat vacijā
25.10.2022 11:37
а мне надежнее в автосалоне купить, чем у частного лица
16.03.2023 16:13
Vin un eksperta viedoklis, tas ir nepieciesams min
15.04.2024 15:20
Labdien! Ievēroju, ka Jums sludinājumā ir pārdošanā Volvo S40, Jelgavā, vai šis aoto ir vēl [ieejams un vai var pie Jums nokārtot lizingu auto iegādei?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu