BMW X5 atsauksmes un ieteikumi E70

BMW X5 - vidēja izmēra krosovers autoražotāja BMW no Vācijas. Ne visi īpašnieki zina, ko X apzīmē automašīnas modelī, un tas nav nekas vairāk kā pilnpiedziņas apzīmējums.

Ņemot vērā atsauksmes par šo automašīnu, ar kurām dalās paši īpašnieki, var dzirdēt tikai pozitīvas atsauksmes. Un pareizi darbojoties, mašīna kalpos trīs reizes ilgāk, bez īpašiem ieguldījumiem, izņemot pašreizējos "izdevumus".

Turklāt šis ir ļoti populārs auto modelis. Tāpēc, pirms izlemjat iegādāties šādu automašīnu, izlasiet atsauksmes, gan pozitīvas, gan negatīvas, lai izveidotu savu iespaidu par automašīnu. Tērzējiet ar draugiem, kuriem ir šāda automašīna. Nu, ja jūs dzīvojat daudzstāvu namā, tad jums nebūs grūti atrast atsauksmes tieši jūsu mājas pagalmā starp auto braucējiem.
Automašīnu īpašnieki labprāt dalās atsauksmēs par savu automašīnu.
Mūsu katalogā motorfy.lv sadaļā lietoti auto Jūs varat atrast arī piemērotu auto jebkurai gaumei.
Labs risinājums būtu arī tērzēt forumos, kas veltīti automašīnām. Tur autobraucēji dalās savā automašīnu lietošanas pieredzē.

Tāpēc, izpētot šādu informāciju, jums būs tikai jāizlemj par automašīnas izvēli un, izvēloties savu jauno Auto.

car_info_full
Bagāžnieks - 620 (L)
Sēdvietas - 5
Durvis - 5
Pātēriņš - 7 L/100km
Bāka - 85 (L)
2933 mm
4857 mm
car_info
1933 mm
1776 mm
Pašmasa : 2075 kg
bilde bmw x5 atsauksmes un ieteikumi e70
BMW X5 atsauksmes un ieteikumi E70
Motorfy logo

Komentāri (3)

17.04.2023 10:44
nu BMW pats labākais!!!!
17.04.2023 10:49
kas tur varbut slikts, ja auto ir jauns, tad vispār nav par ko runāt! simply the best!!!!
17.04.2023 10:53
BMW man dod braukšanas eiforiju un depresiju to remontējot

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu