motorfy.lv

BMW X3 atsauksmes un sūdzības E83

Lietotu automašīnu tirgū BMW X3 ir diezgan populārs.

Lielākā daļa īpašnieku var sniegt tikai pozitīvas atsauksmes par X3 modeli. Bet ir tādi, kas par šo pilsētas universāli nav sajūsmā.
Protams, jāņem vērā, ka cik cilvēku - tik viedokļu, tāpēc nevajadzētu izdarīt secinājumus par auto, klausoties kāda atsauksmēs.
Bet tomēr no tiem nevajadzētu arī izvairīties, it īpaši no pašiem šī modeļa automašīnu īpašniekiem. BMW X3 atsauksmes būs ļoti noderīgas, ja jūs tikai plānojat kļūt par auto īpašnieku.

No pozitīvajām atsauksmēm daudzi atzīmē šīs automašīnas uzticamību un kvalitāti, manevrēt spēju. Bet ir arī tādi, kas ir neapmierināti ar auto kvalitāti. Tāpēc pirms automašīnas iegādes vai tieši pirms piemērotas automašīnas izvēles iesakām izlasīt auto forumus sadaļā lietoti auto. Tur var iegūt tiešu informāciju par automašīnas lietošanu, uzticamību vai bojājumiem.

Tas pats, ka pajautāt auto īpašniekam kaimiņam par viņa auto plusiem un mīnusiem.
Galu galā ikviens vēlas, lai automašīnas izmantošana sagādātu prieku, nevis neparedzētus izdevumus.

car_info_full
Bagažnieks - 480
Sēdvietu - 5
Durvju skaits - 5

  Diegvielas pātēriņš (kombinēts) -

  6 l/100km

  Diegvielas pātēriņš (uz ceļiem) -

  5.2 l/100km

  Diegvielas pātēriņš (pilsētā) -

  7.9 l/100km
Bāka - 62
2795 mm
4569 mm
car_info
1853 mm
1674 mm
Nobraukums ar vienu bāku : 1033 km Piedziņa : All Pašmasa : 1740 kg
tire size

245/50 R19

275/40 R20 106W XL

225/60 R18

225/60 R18 104W XL

225/60 R18 104W

245/50 R18 100W

225/60 R17 99V

245/50 R18 W

225/60 R17 V

225/60 R17

235/50 R18

235/55 R17

215/60 R17

bilde bmw x3 atsauksmes un sūdzības e83
BMW X3 atsauksmes un sūdzības E83
Motorfy logo

Komentāri (2)

Raksta:
17.04.2023 10:58
BMW всегда норм будет, даже старый,в сравнении с другими авто
Raksta:
17.04.2023 11:03
man ir BMW X3. braukšana ir tīrais prieks

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu