motorfy.lv

Audi a6 3.0 tdi quattro atsauksmes

Daudzi potenciālie automašīnu īpašnieki dod priekšroku vienai noteiktai automašīnas markai. Daudzi ir sajūsmā par BMW, Mercedes, Audi utt.

Kāds visu mūžu brauc ar volvo vai opel un saka, ka šo auto ne pret ko nemainītu. Tas viss ir atkarīgs no gaumes un ieraduma.

Bet jāatzīmē, ka Audi fani atzīmē Audi A6 3.0 TDI quattro ir daudzpusīgi novērtēts auto, kas atzīts par vienu no labākajiem šīs klases dzinējiem.

Tas ir uzticams un izturīgs, un lielākā daļa cilvēku atzīmē, ka tas ir lēns, bet jaudīgs dzinējs. Auto ir arī ļoti ekonomisks un viegls, lai gan tas var būt grūti vadāms. Daudzi atsauksmes autori norāda, ka šis dzinējs ir lieliski piemērots ceļošanai, jo tas sniedz lielisku apkalpošanu.

Šīs ir tikai dažas atsauksmes par šīs markas auto. Lai iegūtu vēl atsauksmes, iesakām izmantot auto forumus sadaļā lietoti auto un atrast tur jūs interesējošo informāciju par Audi a6 3.0 tdi quattro.

car_info_full
Bagažnieks - 0
Sēdvietu - 5
Durvju skaits - 4

  Diegvielas pātēriņš (kombinēts) -

  10.8 l/100km

  Diegvielas pātēriņš (uz ceļiem) -

  7.8 l/100km

  Diegvielas pātēriņš (pilsētā) -

  16 l/100km
Bāka - 109
2843 mm
4916 mm
car_info
1855 mm
1459 mm
Nobraukums ar vienu bāku : 1009 km Piedziņa : All Pašmasa : 1625 kg
tire size

235/55 R18

255/35 R20

225/55 R17

225/60 R16

225/50 R17

245/45 R18

225/55 R16

205/60 R16

235/50 R16

215/55 R16

205/55 R16

205/60 R15

195/65 R15

bilde audi a6 3.0 tdi quattro atsauksmes
Audi a6 3.0 tdi quattro atsauksmes
Motorfy logo

Komentāri (2)

Raksta:
17.04.2023 11:08
labs auto ar labu komfortu
Raksta:
17.04.2023 11:21
Lai gan ir maza pieredze ar šo masīnu, man patīk salons, bet kvalitatīva remont un detaļas - pārak dārgs pasakums

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu