motorfy.lv

Auto plači Latvijā

Latvijā darbojas ļoti daudzi auto plači.

auto plači

Auto tirgū darbojas gan jaunu automašīnu dīleri, kas ir izveidojuši mazlietotu automašīnu departamentus, tādi auto plači, kā Lizings tev, Autoriga, Autoselect, Pērc un brauc, u.c., gan rumbulas censoņi, gan dažādi aktīvie automašīnu pārdevēji no reģioniem.

Kur pirkt auto, ir atkarīgs no klienta vēlmēm un finansiālā stāvokļa. Mūsdienās aizvien izteiktāka tendence ir, ka auto visbiežāk tiek iegādāts līzingā. Līzings Tev sniedz iespēju uzreiz braukt ar jauno mašīnu un par to maksāt ikmēneša maksājumos. Tādā gadījumā nav vajadzības krāt līdzekļus gadiem, lai tikai vēlāk braukt ar savu sapņu auto.

lietoti auto

Uzņēmumā Autokompleks placī piedāvājumā ir vairāk nekā 150 automašīnas, kas pirms pārdošanas rūpīgi tiek pārbaudītas sertificētā autoservisā.

Uzņēmums piedāvā automašīnas arī līzingā bez pirmās iemaksas, ar jebkādu kredītvēsturi un ienākumiem, kā arī pārbauda auto AutoDNA.

Uzņēmums Motorfy ik nedēļu savā mājaslapā izvieto dažādas jaunas auto ar izdevīgiem atlaižu piedāvājumiem. Uzņēmums sociālos tīklos regulāri publicē jaunākās auto tendences un piedāvājumus. Ir vērts pasekot.Vēl viens izdevīgs variants, kur iegādāties auto, ir “Manslīzings”. Uzņēmums ne tikai sadarbojas ar uzticamiem un laika gaitā pārbaudītiem auto tirdzniecības uzņēmumiem, bet arī sniedz finansiālo palīdzību līzingu veidā, tādējādi ietaupot Jūsu laiku un nelietderīgi izlietotus naudas līdzekļus.

bilde auto plači latvijā
Auto plači Latvijā
Motorfy logo

Komentāri (4)

Raksta:
02.10.2022 17:45
Hello, Ieteiksiet kādu labu auto placi Rīgā? Lai gan cenas būtu labas, gan autiņi ne no Lietuvas :D
Raksta:
25.10.2022 10:30
Rumbula viss notiek? ka tur tagad
Raksta:
25.10.2022 10:30
Ir vērts aizbraukt uz turieni un kaut ko atrast?
Raksta:
16.03.2023 16:22
Rumbulā joprojām viss notiek, ne tik jaudīgi, kā agrak, bet tomer notiek

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu