backgound

Auto plači Latvijā

Latvijā darbojas ļoti daudzi auto plači.

Auto tirdzniecība

auto plači Auto tirgū darbojas gan jaunu automašīnu dīleri, kas ir izveidojuši mazlietotu automašīnu departamentus, tādi auto plači, kā Lizings tev, Autoriga, Autoselect, Pērc un brauc, u.c., gan rumbulas censoņi, gan dažādi aktīvie automašīnu pārdevēji no reģioniem.

Kur pirkt auto, ir atkarīgs no klienta vēlmēm un finansiālā stāvokļa. Mūsdienās aizvien izteiktāka tendence ir, ka auto visbiežāk tiek iegādāts līzingā. Līzings Tev sniedz iespēju uzreiz braukt ar jauno mašīnu un par to maksāt ikmēneša maksājumos. Tādā gadījumā nav vajadzības krāt līdzekļus gadiem, lai tikai vēlāk braukt ar savu sapņu auto.

lietoti auto
Uzņēmumā Autokompleks placī piedāvājumā ir vairāk nekā 150 automašīnas, kas pirms pārdošanas rūpīgi tiek pārbaudītas sertificētā autoservisā.

Uzņēmums piedāvā automašīnas arī līzingā bez pirmās iemaksas, ar jebkādu kredītvēsturi un ienākumiem, kā arī pārbauda auto AutoDNA.

Uzņēmums Motorfy ik nedēļu savā mājaslapā izvieto dažādas jaunas auto ar izdevīgiem atlaižu piedāvājumiem. Uzņēmums sociālos tīklos regulāri publicē jaunākās auto tendences un piedāvājumus. Ir vērts pasekot. Vēl viens izdevīgs variants, kur iegādāties auto, ir “Manslīzings”. Uzņēmums ne tikai sadarbojas ar uzticamiem un laika gaitā pārbaudītiem auto tirdzniecības uzņēmumiem, bet arī sniedz finansiālo palīdzību līzingu veidā, tādējādi ietaupot Jūsu laiku un nelietderīgi izlietotus naudas līdzekļus.

auto plači

Komentāru skaits 3

Raksta::
Pievienots:: 02.10.2022 17:45
Hello, Ieteiksiet kādu labu auto placi Rīgā? Lai gan cenas būtu labas, gan autiņi ne no Lietuvas :D
Raksta::
Pievienots:: 25.10.2022 10:30
Rumbula viss notiek? ka tur tagad
Raksta::
Pievienots:: 25.10.2022 10:30
Ir vērts aizbraukt uz turieni un kaut ko atrast?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!