backgound

Auto vin koda pārbaude

Pērkot lietotu auto, jāpārbauda ne tikai tā tehniskais stāvoklis, bet arī auto vēsture.

Vin koda pārbaude

Šajā gadījumā tiek samazināts risks iegādāties “problēmas” kopā ar automašīnu. Un, ja automašīnas tehniskā stāvokļa pārbaude jau ir kļuvusi par ierastu procedūru, tad auto vēstures pārbaude ir kļuvusi populāra pēdējos gados. vin numurs Lai iegūtu informāciju par automašīnu, ir jāzina vin kods, kas vienmēr ir atrodams automašīnas servisa grāmatiņā, transportlīdzekļa dokumentos. Ja visi dokumenti ir pazaudēti, tad vin numurs ir atrodams instrumentu paneļa augšējā kreisajā daļā, kas redzams caur vējstiklu vai uz kreisā A statņa. Šī ir unikāla 17 ciparu kombinācija, kas automašīnai tiek piešķirta rūpnīcā.

Auto pārbaude pēc vin koda bezmaksas ir pieejama CSDD. Jūs iegūsiet tikai informāciju par pēdējo tehnisko apskati CSDD, kā arī informāciju par automašīnas nobraukumu. CSDD vin kods ir pārbaudāms arī par maksu. Jums būs pieejama informācija par automašīnas marku, izlaiduma gadu, izmantotās degvielas veidu, nobraukumu, valsti, no kuras transportlīdzeklis ievests Latvijā, tehniskās apskates datiem CSDD, īpašnieku skaitu Latvijā. vin kods

Bet, ja vēlamais auto vēl nav ievests Latvijā vai vēlaties iegūt vēl detalizētāku informāciju par auto vēsturi, tad arī šis serviss pieejams par papildus samaksu. Šādu atskaiti var iegūt no privātkompānijām Carvertical, AutoDNA u.c. Atskaitē būs informācija par automašīnas vēsturi, informācija par visu īpašnieku skaitu, vai automašīna ir nozagta, kā tā izmantota iepriekš, visa informācija par nobraukumu, arī, ja tā ir ripināta, arhīva fotogrāfijas, vai automašīna cieta avārijā, un cita jums noderīga informācija.
Neskatoties uz to, ka pakalpojums prasa papildu izmaksas, daudzi var šaubīties par tā nepieciešamību. Bet, lai nākotnē gūtu prieku par jaunu auto, nevis risinātu finansiālos jautājumus auto remontam, šāds pakalpojums ir neatņemama sastāvdaļa pirms auto iegādes.

auto pārbaude

Komentāru skaits: 2

Raksta::
Pievienots:: 25.10.2022 10:06
очень полезная и доступная услуга, но не все о ней знают.Едут в соседний авто центр на проверку.а дополнительно это просто необходимо сделать, чтоб не попасть на бабки
Raksta::
Pievienots:: 25.10.2022 10:07
par maksu ir paplašināta informācija, ļoti detalizēta, the best

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!