motorfy.lv

Auto vin koda pārbaude

Pērkot lietotu auto, jāpārbauda ne tikai tā tehniskais stāvoklis, bet arī auto vēsture.

Šajā gadījumā tiek samazināts risks iegādāties “problēmas” kopā ar automašīnu.Un, ja automašīnas tehniskā stāvokļa pārbaude jau ir kļuvusi par ierastu procedūru, tad auto vēstures pārbaude ir kļuvusi populāra pēdējos gados.

vin numurs

Lai iegūtu informāciju par automašīnu, ir jāzina vin kods, kas vienmēr ir atrodams automašīnas servisa grāmatiņā, transportlīdzekļa dokumentos. Ja visi dokumenti ir pazaudēti, tad vin numurs ir atrodams instrumentu paneļa augšējā kreisajā daļā, kas redzams caur vējstiklu vai uz kreisā A statņa. Šī ir unikāla 17 ciparu kombinācija, kas automašīnai tiek piešķirta rūpnīcā.

Auto pārbaude pēc vin koda bezmaksas ir pieejama CSDD. Jūs iegūsiet tikai informāciju par pēdējo tehnisko apskati CSDD, kā arī informāciju par automašīnas nobraukumu.CSDD vin kods ir pārbaudāms arī par maksu. Jums būs pieejama informācija par automašīnas marku, izlaiduma gadu, izmantotās degvielas veidu, nobraukumu, valsti, no kuras transportlīdzeklis ievests Latvijā, tehniskās apskates datiem CSDD, īpašnieku skaitu Latvijā.

vin kods

Bet, ja vēlamais auto vēl nav ievests Latvijā vai vēlaties iegūt vēl detalizētāku informāciju par auto vēsturi, tad arī šis serviss pieejams par papildus samaksu. Šādu atskaiti var iegūt no privātkompānijām Carvertical, AutoDNA u.c. Atskaitē būs informācija par automašīnas vēsturi, informācija par visu īpašnieku skaitu, vai automašīna ir nozagta, kā tā izmantota iepriekš, visa informācija par nobraukumu, arī, ja tā ir ripināta, arhīva fotogrāfijas, vai automašīna cieta avārijā, un cita jums noderīga informācija.

Neskatoties uz to, ka pakalpojums prasa papildu izmaksas, daudzi var šaubīties par tā nepieciešamību. Bet, lai nākotnē gūtu prieku par jaunu auto, nevis risinātu finansiālos jautājumus auto remontam, šāds pakalpojums ir neatņemama sastāvdaļa pirms auto iegādes.

bilde auto vin koda pārbaude
Auto vin koda pārbaude
Motorfy logo

Komentāri (2)

Raksta:
25.10.2022 10:06
очень полезная и доступная услуга, но не все о ней знают.Едут в соседний авто центр на проверку.а дополнительно это просто необходимо сделать, чтоб не попасть на бабки
Raksta:
25.10.2022 10:07
par maksu ir paplašināta informācija, ļoti detalizēta, the best

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu