Auto piegāde kredītā

Ne visiem ir pietiekami daudz naudas, lai iegādātos savu sapņu automašīnu.

Jauna transportlīdzekļa meklējumos daudzi ir gatavi pavadīt daudz laika, bet tomēr atrast to, ko vēlas. Daži izvēlas no piedāvātajām automašīnām uz vietas, kāds dodas uz Vāciju vai citu valsti un pats brauc ar izvēlēto automašīnu, un kāds gaida, kad automašīna tiks piegādāta.Ja jums ir pietiekama naudas summa, atliek tikai izvēlēties. Bet kā ir ar tiem, kuriem nav nepieciešamās summas vai kuri ir gatavi ņemt auto kredītu?

auto pirkumsauto

Kredītu kompānijas dodas pretī saviem klientiem, lai neierobežotu klientu automašīnas meklējumos. Tagad jūs varat saņemt naudas aizdevumu automašīnai un izvēlēties automašīnu 60 dienu laikā. Līdz ar to auto var iegādāties šeit, braukt ar to ārpus Latvijas,kā arī iegādāties auto pēc pasūtījuma.

Jūs saņemat sev nepieciešamo naudas summu, noformējot auto kredītu un mierīgi nokārtojat auto iegādi par šo naudu, tādējādi neierobežojot sevi automašīnas izvēlē.Vēl jums ir pieejams auto līzings bez pirmās iemaksas. Viss ir atkarīgs no jūsu vēlmēm un iespējām.

Tāpēc, ja vēlaties iegādāties automašīnu ārpus Latvijas un pēc pasūtījuma, tagad tas ir iespējams ar auto kredītu. Galvenais ir iepriekš izvērtēt savas finansiālās iespējas. To var izdarīt arī izmantojot kredītu kalkulatoru, kas atrodas visās kredītkompāniju mājas lapās.

bilde auto piegāde kredītā
Auto piegāde kredītā
Motorfy logo

Komentāri (1)

25.10.2022 10:02
Nu beidzot kaut kas interesants arī ir pieejams kredītā

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu