motorfy.lv

Auto līzings bez pirmās iemaksas

Izvēloties jaunu auto, ne visi jau iepriekš izlemj, vai šis pirkums būs par skaidru naudu, vai arī būs kredīts auto iegādei.

Kā zināms, lai pieteiktos kredītam, nepieciešama arī noteikta naudas summa pirmajai iemaksai. Tāpēc tas attur daudzus no pirkšanas. Lietoti auto uz nomaksu Bet ne visi zina faktu, ka ir vēl viena iespēja iegādāties automašīnu bez papildu ieguldījumiem.Tagad jūs varat iegādāties automašīnu ne tikai bez pirmās iemaksas, bet arī ar atlikto pirmo iemaksu uz 1 vai 3 mēnešiem.

auto pirkumsauto

Dažiem tas var šķist ļoti vilinošs piedāvājums, taču neaizmirstiet, ka jebkurš aizdevums nozīmē noteiktas saistības, un pirms kredīta noformēšanas ir jāizvērtē savas finansiālās iespējas.

Tāpat iepriekš izlemiet par ikmēneša maksājuma apmēru, ko kādu laiku varat maksāt katru mēnesi.

Piesakoties auto līzingam bez pirmās iemaksas, jārēķinās ar transportlīdzekļa reģistrācijas izmaksām, kā arī citiem nelieliem maksājumiem, pērkot transportlīdzekli.

Ir arī piedāvājumi no kredītu kompānijām, kur jūs varat izvairīties no pirmās iemaksas par 100%, kad visi sākotnējie maksājumi ir iekļauti finansējuma summā.

Tāpēc pirms kredīta izvēles noteikti iesakām salīdzināt vairāku kredītu kompāniju piedāvājumus un jau iepriekš izvērtēt savas finansiālās iespējas. Neskatoties uz vilinošajiem kredītu kompāniju piedāvājumiem, vienmēr varat izvēlēties sev izdevīgāko aizdevuma piedāvājumu.

bilde auto līzings bez pirmās iemaksas
Auto līzings bez pirmās iemaksas
Motorfy logo

Komentāri (3)

Raksta:
02.10.2022 17:42
Kredīts auto iegādei var būt bez pirmās iemaksas, bet vai auto līzings arī ?
Raksta:
25.10.2022 09:57
Līzings bez 1 iemaksas vai auto kredīts?
Raksta:
25.10.2022 09:57
kas būs izdevīgāks

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu