backgound

Auto līzings bez pirmās iemaksas

Izvēloties jaunu auto, ne visi jau iepriekš izlemj, vai šis pirkums būs par skaidru naudu, vai arī būs kredīts auto iegādei.

Auto līzings

Kā zināms, lai pieteiktos kredītam, nepieciešama arī noteikta naudas summa pirmajai iemaksai. Tāpēc tas attur daudzus no pirkšanas. Lietoti auto uz nomaksu Bet ne visi zina faktu, ka ir vēl viena iespēja iegādāties automašīnu bez papildu ieguldījumiem. Tagad jūs varat iegādāties automašīnu ne tikai bez pirmās iemaksas, bet arī ar atlikto pirmo iemaksu uz 1 vai 3 mēnešiem. auto pirkums auto Dažiem tas var šķist ļoti vilinošs piedāvājums, taču neaizmirstiet, ka jebkurš aizdevums nozīmē noteiktas saistības, un pirms kredīta noformēšanas ir jāizvērtē savas finansiālās iespējas.

Tāpat iepriekš izlemiet par ikmēneša maksājuma apmēru, ko kādu laiku varat maksāt katru mēnesi.
Piesakoties auto līzingam bez pirmās iemaksas, jārēķinās ar transportlīdzekļa reģistrācijas izmaksām, kā arī citiem nelieliem maksājumiem, pērkot transportlīdzekli.

Ir arī piedāvājumi no kredītu kompānijām, kur jūs varat izvairīties no pirmās iemaksas par 100%, kad visi sākotnējie maksājumi ir iekļauti finansējuma summā.

Tāpēc pirms kredīta izvēles noteikti iesakām salīdzināt vairāku kredītu kompāniju piedāvājumus un jau iepriekš izvērtēt savas finansiālās iespējas. Neskatoties uz vilinošajiem kredītu kompāniju piedāvājumiem, vienmēr varat izvēlēties sev izdevīgāko aizdevuma piedāvājumu.

auto līzings

Komentāru skaits: 0

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!