Lietoti auto Vācijā

Ik viens meklējot sev jaunu automašīnu starp lietotiem vai mazlietotiem auto, ir saskāries ar frāzēm: “Tikko no Vācijas”, “Auto no Vācijas” vai pat “Lietoti auto no Vācijas”. Jā – lielākā daļa Latvijas auto tirdzniecībā esošās automašīnas tiek atvestas no Vācijas. Protams, tas nenozīmē ka nav auto pieplūdums arī no citām Eiropas valstīm, taču Vācija šajā ziņā ir dominējošā.

lietoti auto Liepājā

Daudziem varbūt radīsies jautājums – “Kāpēc tieši Vācija dominē?”. Tas ir izskaidrojams ar automašīnas lietošanas kultūru un autoceļiem, pa kādiem tās pārvietojas. Visiem labi zināms, ka Vācijā, neskatoties uz lielajiem automašīnu nobraukumiem (kilometros), tās pārvietojas pa ļoti augstvērtīgiem un labiem ceļu segumiem. Līdz ar to, kad Vācijā automašīna ir lietota, pie mums tā nes līdzi tomēr gana augsto kvalitāti. Vislielākais sortiments lietoto auto no Vācijas ir sastopams gan Rīgā , gan citās pilsētās. Liepājas autoplači arī piedāvā plašu klāstu auto no Vācijas.

Tā pat arī līdzi nāk, salīdzinoši zema cena, jo transportējot auto no Vācijas, izmaksas ir salīdzinoši nelielas salīdzinājumā ar tālākām valstīm, kā piemēram, Francijas, Nīderlandes, Itālijas.

auto Vācijā

Neizbēgami, daudzi klienti arī paši dodas automašīnas meklējumos ārpus Latvijas.Meklējumos izmanto saites mobile.de, autoplius, kā arī citus. Mēs, kā auto tirdzniecības kataloga “MotorFy.lv” uzturētāji, iesakām to darīt Vācijā, jo lietotas automašīnas Vācijā, nav tas pats kas lietoti auto te pat Latvijā.

To var novērot, gan no lietošanas paradumu puses raugoties, gan arī infrastruktūras, kādā automašīna lietota. Taču, ja pašiem nav iespējas to realizēt, aicinām ieskatīties mūsu katalogā, kur atradīsiet Latvijas tirgū pieejamās un oficiālu tirgotāju tirdzniecībā esošās automašīnas gan no Vācijas, gan citām Eiropas valstīm.

bilde lietoti auto vācijā
Lietoti auto Vācijā
Motorfy logo

Komentāri (2)

25.10.2022 11:03
Nu man liekas, ja pasūtīt no vacijas, tad ok. Bet ja brauktu pats, tad diezgan šaubīgi
30.04.2023 19:54
Atrodos Vācijā vēlos lai jūs palīdzētu atrast man vēlamo auto uz Latviju vēlos braukt pats.

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu