backgound

Lietoti auto Vācijā

Ik viens meklējot sev jaunu automašīnu starp lietotiem vai mazlietotiem auto, ir saskāries ar frāzēm: “Tikko no Vācijas”, “Auto no Vācijas” vai pat “Lietoti auto no Vācijas”. Jā – lielākā daļa Latvijas auto tirdzniecībā esošās automašīnas tiek atvestas no Vācijas. Protams, tas nenozīmē ka nav auto pieplūdums arī no citām Eiropas valstīm, taču Vācija šajā ziņā ir dominējošā.

Lietoti auto

lietoti auto Liepājā Daudziem varbūt radīsies jautājums – “Kāpēc tieši Vācija dominē?”. Tas ir izskaidrojams ar automašīnas lietošanas kultūru un autoceļiem, pa kādiem tās pārvietojas. Visiem labi zināms, ka Vācijā, neskatoties uz lielajiem automašīnu nobraukumiem (kilometros), tās pārvietojas pa ļoti augstvērtīgiem un labiem ceļu segumiem. Līdz ar to, kad Vācijā automašīna ir lietota, pie mums tā nes līdzi tomēr gana augsto kvalitāti. Vislielākais sortiments lietoto auto no Vācijas ir sastopams gan Rīgā , gan citās pilsētās. Liepājas autoplači arī piedāvā plašu klāstu auto no Vācijas.

Tā pat arī līdzi nāk, salīdzinoši zema cena, jo transportējot auto no Vācijas, izmaksas ir salīdzinoši nelielas salīdzinājumā ar tālākām valstīm, kā piemēram, Francijas, Nīderlandes, Itālijas. auto Vācijā

Neizbēgami, daudzi klienti arī paši dodas automašīnas meklējumos ārpus Latvijas.Meklējumos izmanto saites mobile.de, autoplius, kā arī citus. Mēs, kā auto tirdzniecības kataloga “MotorFy.lv” uzturētāji, iesakām to darīt Vācijā, jo lietotas automašīnas Vācijā, nav tas pats kas lietoti auto te pat Latvijā.
To var novērot, gan no lietošanas paradumu puses raugoties, gan arī infrastruktūras, kādā automašīna lietota. Taču, ja pašiem nav iespējas to realizēt, aicinām ieskatīties mūsu katalogā, kur atradīsiet Latvijas tirgū pieejamās un oficiālu tirgotāju tirdzniecībā esošās automašīnas gan no Vācijas, gan citām Eiropas valstīm.

auto no Vācijas

Komentāru skaits 1

Raksta::
Pievienots:: 25.10.2022 11:03
Nu man liekas, ja pasūtīt no vacijas, tad ok. Bet ja brauktu pats, tad diezgan šaubīgi

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!