motorfy.lv

Auto tirdzniecība Liepājā

Viena no pirmajām lielajām Latvijas pilsētām Liepāja, gadiem ejot ir strauji attīstījusies. Visas biznesa nozares attīstījās gana strauji un tostarp arī auto tirdzniecība.

auto placis Liepājā

Auto tirdzniecība Liepājā ir augusi un izpletusies ļoti plaši. Dažādos pilsētas rajonos ikkatrs var atrast sev vēlamo nākamo automašīnu. Arī mūsu elektroniskajā automašīnu tirdzniecības katalogā MotorFy.lv jūs varat atlasīt savu pilsētas apkaimi auto tirdzniecība Tukumā , Ogrē, Cēsīs u.c. Katalogā ir plaši pārstāvēti tirgotāji tieši no Liepājas.

No sertificētajiem auto tirgotājiem, kur droši iegādāties un izvēlēties savu nākamo automašīnu, varam pieminēt tādus autosalonus kā Umautplacis, Bai-Auto, Autohaus82 un Moonauto, kuru sortiments apskatāms arī mūsu katalogā.

auto Liepājā

Ikvienam, kurš noskatījis sev vēlamo automašīnu, iesakām pirms doties to apskatīt dzīvē, sazināties ar pārdevēju un pārliecināties, ka konkrētais auto ir pieejams tirdzniecības vietā. Un ja pēc auto apskates Jūs vēlēsieties to iegādāties, visas formalitātes ērti noformēt palīdzēs ik viens no pārdevējiem. Turklāt, visbiežāk, pirkuma dokumentāciju, tostarp arī transporta līdzekļa reģistrācijas pieteikumu, var sakārtot tirdzniecības vietā jeb auto salonā uz vietas, nekur papildus nedodoties.

Pat ja tirdzniecības salons neveic reģistrācijas dokumentu iesniegšanu pie sevis uz vietas, transporta līdzekļa reģistrācija iespējamā arī CSDD Liepājā, Brīvības ielā 148, kas viegli sasniedzama no jebkuras tirdzniecības vietas pilsētā.

Liepājas pilsētā pieejamo auto tirdzniecības klāstu iespējams apskatīt šeit

bilde auto tirdzniecība liepājā
Auto tirdzniecība Liepājā
Motorfy logo

Komentāri (2)

Raksta:
25.10.2022 10:34
Umautoplacis!! Tieši tur atradu savu spēkrātu
Raksta:
20.02.2023 11:47
Vēlētos no mašīnām Opel Zafira pa lētākām naudiņām.

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu