Auto tirdzniecība Tukumā

Vai Tukuma pilsētu var dēvēt par “Kurzemes pērli”, mēs nevaram apgalvot, taču teiciens “uz Tukumu pēc smukumu”, jau gadu desmitiem ieguvis savu popularitāti.

auto placis Tukumā

Mēs, auto tirdzniecības e-katalogs MotorFy.lv komanda, šo tik populāro teicienu labprāt piedēvētu arī Tukumā tirdzniecībā esošajām automašīnām. Jo kas gan var būt labāks par pārbaudītu, tehniski labu un “smuku” jaunu auto.

Par to ka auto tirdzniecība Tukumā ir gana aktīva liecina, mūsu katalogā izvietotais auto piedāvājumu klāsts no tādiem, Tukumā un tās tuvumā oficiāli reģistrētiem auto tirgotājiem, kā ExageAuto, Westauto un ARGauto. Tādēļ, ja vēlaties iegādāties jaunu automašīnu un vēlaties to darīt maksimāli tuvu savai dzīves vietai, to ērti varat darīt mūsu katalogā, izmantojot iespēju atlasīt savu pilsētas apkaimi - auto tirdzniecība Ogrē, Tukumā, Cēsīs, Siguldā u.c. Latvijas pilsētās.. Un ja atrodat sev vēlamo, droši sazinieties ar tirdzniecības vietu lai vienotos par tās apskati pašā auto salonā uz vietas.

auto Tukuma

Kā jau licencētās un oficiāli reģistrētās tirdzniecības vietās ierasts, pārdevēji ir savas jomas speciālisti un pie tiem ik viens var saņemt profesionālu konsultāciju gan pirms auto iegādes, gan tās lietošanas laikā.

Veicot jau pirkumu, mazsvarīgi noteikti nebūs arī iespēja, tur pat tuvumā savu jauno auto piereģistrēt. To ērti un bez papildus pavadāmā laika ceļā, var izdarīt CSSD Tukumā, Vilkājas ielā 9.

Pilnu auto piedāvājuma klāstu Tukumā un tās apkārtnē varat aplūkot šeit

bilde auto tirdzniecība tukumā
Auto tirdzniecība Tukumā
Motorfy logo

Komentāri (2)

25.10.2022 10:43
Loti Erti ka ne tikai auto plači ir, bet arī CSDD
10.12.2022 00:37
Autoplači Tukumā tas ir tā pati Rumbula, tikai vidējais čeks uz autiņiem ir lielāks :DDDD Kaut gan ir arī labi autosaloni ar kvalitatīvu auto klāstu.

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu