motorfy.lv

Auto tirdzniecība Ogrē

Automašīnu tirdzniecība ir ļoti plaša nozare. Iedalījumi tur ir ļoti daudz. Ja jaunas automašīnas pamatā tirgo dīleru centri, tad mazlietotas un lietotas tirgo auto saloni visā Latvijā...

auto placis Ogre

Turklāt arī mazpilsētās un novadu apkaimēs. Tā piemēram, auto tirdzniecība Ogrē un ap to ir gana plaši attīstīta. Iecienītas pat vairākas tirdzniecības vietas, kuras ir oficiāli reģistrētas auto tirdzniecības reģistrā un automašīnu tirdzniecība tajās ir droša, jo pārdod jau iepriekš pārbaudītus spēkratus. Tiesa gan, katram pašam jābūt kritiskam vērtējot, ko un kur iegādāties.

Mūsu, MotorFy.lv, katalogā, no Ogres puses, savas automašīnas jau izvietojuši tādi auto tirgotāji kā Auto Trend, Auto Atvars, Auto Universs, AutoCiems un daudzi citi, un tas nav visi autoplači Ogrē, kuri veicina auto tirdzniecību šajā reģionā.

auto Ogre

Ogrē un tās novadā dzīvojošajiem, lai nebūtu, sev tik ļoti vēlamā automašīna, jāmeklē dodoties no viena auto salona pie otra, ir iespēja pēc atrašanās vietas (lokācijas) filtrēt un uzreiz, izmantojot mūsu katalogu, sameklēt kuram no, šajā reģionā esošajiem, auto tirdzniecības pārstāvjiem ir pieejama tieši konkrētā automašīna. Tādā veidā uzreiz varēsiet doties uz konkrēto auto tirdzniecības vietu. Taču pirms doties, mēs vienmēr iesakām iepriekš sazināties ar auto salonu. Arī pareģistrēt auto ir iespējams Ogres CSDD nodaļā.

Tirdzniecībā esošas automašīnas Ogrē un tās novadā varat aplūkot šeit

bilde auto tirdzniecība ogrē
Auto tirdzniecība Ogrē
Motorfy logo

Komentāri (1)

Raksta:
25.10.2022 10:35
pa ceļam arī rumbula ir, braucot uz rīgu..

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu