Kur labāk pirkt lietotu auto

Lietotu auto tirgus ir plašs. Var meklēt mašīnas gan Latvijā, gan Eiropā.

Citi meklē sludinājumos, citi sūta, piemēram, no Vācijas, bet vēl citi brauc uz kaimiņzemi lūkot pēc sava kārotā spēkrata. Runājot par kaimiņvalstīm, visērtākais ir pirkt auto Lietuvā . Statistika rāda, ka Latvijā visvairāk pieprasītas ir 5-7 gadus jauni auto, kuru cenas svārstās no 10 000 līdz 12 000 eiro.

auto

Jebkurā gadījumā, pērkot lietotu auto, nevajadzētu paļauties uz veiksmi un pirkt kaķi maisā. Maldīgi domāt, ka, paskatoties tikai uz mašīnu no ārpuses, varēs nekļūdīgi noteikt, vai auto ir labā vai sliktā tehniskā stāvoklī, kā arī pārliecināties par patieso auto nobraukumu.

pirkt auto

Lai izvairītos no turpmākām problēmām, neparedzētiem izdevumiem vai bezjēdzīgiem pirkumiem, ieteicams auto iegādāties pie pārbaudītiem un licencētiem auto tirgotājiem. Tieši no tādiem auto tirgotājiem piedāvā auto Motorfy.lv platforma.

Motorfy.lv saviem klientiem piedāvā iegādāties lietotus auto ne tikai no pārbaudītiem un uzticamiem tirgotājiem, bet arī noformēt auto līzingu vai auto kredītu, ja ir nepieciešama tāda vajadzība. Vairāk informācijas pie www.motorfy.lv

bilde kur labāk pirkt lietotu auto
Kur labāk pirkt lietotu auto
Motorfy logo

Komentāri (2)

25.10.2022 10:50
Ну да в литве выгоднее, но я одна не поеду, нужно брать, кто разбирается в этом я лучше здесь куплю и переплачу, но на месте
16.03.2023 16:09
man liekas izdevīgāk būs pirkt vai nu Lietuvā, vai Vācijā

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu