motorfy.lv

Auto tirdzniecība Viļānos

Viļānu pilsēta atrodas Latgalē, 29 km attālumā no Rēzeknes pilsētas, pie Maltas upes.

Neskatoties uz to, ka pilsētas platība ir aptuveni 5 km², pat tās teritorijā un tās apkārtnē ir autosaloni, kas pārdod lietotas automašīnas.Tāpēc, ja meklējat jaunu automašīnu un dzīvojat Latgalē, jums nav jādodas uz galvaspilsētu jauna auto meklējumos.

Viļāni

Klientu ērtībām piedāvājam izmantot autokatalogu motorfy.lv mājaslapā. Šeit vienuviet apkopoti piedāvājumi no pazīstamiem auto tirgotājiem visā Latvijā.

Varat filtrēt nepieciešamos meklēšanas parametrus: pēc pilsētas, piemērām, auto tirdzniecība Rēzeknē, automašīnas markas vai modeļa, virsbūves tipa, degvielas veida vai ātrumkārbas veida.
Līdz ar to, meklējot sev nepieciešamo auto, nav jāapbrauc visas stāvvietas, to visu var izdarīt neizejot no mājas. Ja interesē kāda konkrēta automašīna, varat sazināties ar pārdevēju vai autosalonu un sarunāt tikšanos un uzzināt par šī auto pieejamību.

lietoti auto

Tāpat, izvēloties auto, daudzi interesējas par auto iegādi uz kredīta. Blakus auto sludinājumam par pārdošanu vienmēr varat pārbaudīt savas finansiālās iespējas. Ja nepieciešams kredīts, ar vienu pieteikumu varēsi saņemt piedāvājumus no vadošajām kredītu kompānijām Latvijā un izvēlēties sev izdevīgāko aizdevuma piedāvājumu.

bilde auto tirdzniecība viļānos
Auto tirdzniecība Viļānos
Motorfy logo

Komentāri (3)

25.10.2022 10:49
ну по факту в резекне ехать надо, в вилянах мало предложениу.только на сс.
16.03.2023 15:57
Viļānos arī kaut ko var atrast? Pārsteigts
23.03.2023 10:38
Nu grūti atrast kaut ko tīkamo Viļanos, tikai nejaushi

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu