motorfy.lv

Auto tirdzniecība Rēzeknē

230 km attālumā no Rīgas atrodas viena no lielākajām Latvijas pilsētām Rēzekne - pilsēta Latgales sirdī.

Papildus pilsētas apskates vietām jūs varat atrast daudzas vietas, kur pavadīt laiku.Daudzi jauna auto meklējumos ierodas arī autosalonos Rēzeknē, lai iegādātos sev tīkamu auto.Pēdējā laikā arvien vairāk autosalonu izliek savus auto pārdošanā mūsu motorfy.lv katalogā. Šeit jūs atradīsiet automašīnas katrai gaumei un iespējai.

Rēzekne

Tagad, lai atrastu savu sapņu transportlīdzekli, nav nepieciešams apbraukt visas Latvijas stāvvietas. Mūsu katalogā pārdodamās automašīnas ir sadalītas ne tikai pēc modeļiem, markām, degvielas veida, ātrumkārbām, bet arī pēc atrašanās vietas. Tāpēc, lai atrastu automašīnu, nav nepieciešams apbraukt visas stāvvietas.

Arī mūsu auto katalogā ir auto saloni, kas piedāvā lietotas automašīnas Rēzeknē.Pats galvenais, pirms nolemjat doties apskatīt sev tīkamo auto uz vietas, sazinieties ar pārdevēju vai autosalonu par konkrētā auto pieejamību.

auto

Izvēloties automašīnu motorfy.lv, ja nepieciešams aizdevums, uzreiz vari novērtēt savas finansiālās iespējas, izmantojot mūsu kredīta kalkulatoru un uzreiz saņemt piedāvājumus no pazīstamām kredītu kompānijām.Jums arī ir pieejams auto līzings auto iegādei bez pirmās iemaksas, ar auto ķīlu.

Motorfy.lv mājaslapā var pārbaudīt arī automašīnas vēsturi, izmantojot vin numuru.Ar motorfy.lv jūs varat ne tikai ietaupīt savu laiku, meklējot automašīnu, bet arī saņemt labāko piedāvājumu aizdevuma gadījumā, lai automašīnas iegāde kļūtu nevis par apgrūtinājumu, bet par prieku.

bilde auto tirdzniecība rēzeknē
Auto tirdzniecība Rēzeknē
Motorfy logo

Komentāri (3)

Raksta:
25.10.2022 10:36
Nu ir ko izvēleties, nebraucot uz Rīgu, netālu daugavpils, ir kur izvēlēties
Raksta:
16.03.2023 15:58
Ne biju domajis, ka blakus mājām kaut kas vērtīgs ir
Raksta:
23.03.2023 10:40
kredītu arī var saņemt uz vietas rēzeknē?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu