motorfy.lv

Auto tirdzniecība Valmierā

Aizvien biežāk un biežāk savas nākamās automašīnas šoferi atrod tuvāk savām dzīves vietām.Tagad vēl ērtāk to ir izdarīt, izmantojot mūsu auto tirdzniecības e-katalogu Motorfy.lv. Tajā ērti var apskatīt auto tirgus iespējas visā Latvijā, un piemeklēt jaunu auto tik tuvu savai dzīves vietai, ka ērtība noformēt pirkumu ir garantēta nemaz neizbraucot no pilsētas vai novada.

lietoti auto Tukumā

Arī auto tirdzniecība Valmierā ir ar ļoti plašām izvēles iespējām. Turklāt auto tirdzniecības vietas pieejamas ne tikai pašā pilsētā, bet arī tās tuvumā (apkaimē). Mūsu e-katalogā savu auto tirdzniecības piedāvājumu no Valmieras apkaimes izvietojuši tādi sertificētie pārdošanas saloni kā SaMotors.lv, ArdAutocentrs.lv, Anra.lv un TrustAuto.lv. Mūsū katalogā ir atrodami piedavājumi pa visu Latviju, jāizvelās tikai meklēšanas reģions: auto tirdzniecība Tukumā, Liepājā, Rīgā u.c.

Liels pienesums un ietekme Valmieras apkaimē ir arī Igaunijas auto tirgum. Daudzi automašīnu tirgotāji, patērējot mazāk resursus, tirdzniecībai paredzētās automašīnas atved te pat no tuvumā esošās Igaunijas. Zinot kāda braukšanas un ceļu uzturēšanas kultūra (infrastruktūra) ir Igaunijā, varam secināt, ka no turienes atvestās, tur lietotās, automašīnas ir mazāk nolietotas un tehniski labākā stāvoklī. Tas tikai liecina par to, ka veiktais pirkums būs drošs pirkums.

auto pārdošana

Liels ieguvums ir arī tas, ka veicot pirkumu pilsētas tuvumā, auto reģistrāciju iespējams veikt salīdzinoši ātri te pat CSDD Valmierā, kas atrodas Eduarda Lācera ielā 3.

bilde auto tirdzniecība valmierā
Auto tirdzniecība Valmierā
Motorfy logo

Komentāri (2)

Raksta:
25.10.2022 10:44
es uzticos tikai licencetiem autosaloniem
Raksta:
25.10.2022 10:44
man ta ir drošāks

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu