motorfy.lv

Auto tirdzniecība Talsos

Talsi, deviņu pakalnu pilsēta Kurzemē, ir sakopta un dažādu nozaru biznesam labvēlīgi attīstīta pilsēta. Arī auto tirdzniecība Talsos un tās apkārtnē, kā nozare, laika gaitā ir augusi un attīstījusies, piedāvājot plašu klāstu, dažāda tipa automašīnas vietējiem un apkaimes iedzīvotājiem

auto iegāde

Šajā modernajā laikmetā, mēs esam attīstījuši modernu rīku, kā ik viens, kurš ir jaunas automašīnas meklējumos, to var meklēt maksimāli tuvu savai dzīves vietai. Turklāt, visi izvietotie piedāvājumi ir no oficiāli reģistrētām auto tirdzniecības vietām. Tātad automašīnas ir pārbaudītas un pirkumu veikt ir gana droši. Jūs varat uzreiz apskatīt piedavājumus pa visu Latviju : auto tirdzniecība Rīgā , Liepājā, Tukumā utt.

Mūsu, MotorFy.lv, auto e-katalogā savus piedāvājumus Talsu pusē izvietojuši tādas tirdzniecības vietas kā VedasSB.lv, BrunoLA.lv, Vondera.lv un Apauto.lv.

auto Talsos

Ja auto esat noskatījuši katalogā, vienmēr iesakām sazināties ar pārdevēju, lai precizētu informāciju par konkrētās automašīnas esamību uz vietas auto tirdzniecības vietā, un pieteikt laiku, kad plānojat ierasties to apskatīt. Savukārt, ja nepieciešams papildus finansējums, droši aizpildiet pieteikuma formu blakus izvēlētajam auto. Sadarbībā ar populārākajiem aizdevējiem varēsiet uzzināt savas iespējas finansējuma saņemšanai.

Kad jau formēsiet pašu pirkumu, automašīnas reģistrāciju varēsiet veikt tur pat tuvējā CSSD Talsos, pēc adreses Friča Blumbaha ielā 9.Visus, tirdzniecībā esošās automašīnas, piedāvājumus Talsos varat apskatīt mūsū katalogā.

bilde auto tirdzniecība talsos
Auto tirdzniecība Talsos
Motorfy logo

Komentāri (2)

Raksta:
25.10.2022 10:41
tagad ir ko izveleties pat talsos
Raksta:
25.10.2022 10:41
tagad ir ko izveleties pat talsos

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu