motorfy.lv

Auto tirdzniecība Rīgā un autoplači

Katru dienu kāds pārdod, kāds pērk un kāds arī uzpērk kā lietotas, tā arī mazlietotas automašīnas. Nav nevienam noslēpums, ka nozare ir izpletusies pa visu Latviju, taču vislielākā koncentrācija gan teritoriāli, gan arī ar plašākām izvēles iespējām ir galvaspilsētā Rīgā.

auto placis Rīgā

Jau izsenis auto tirdzniecība Rīgā attīstījās ļoti strauji, taču mūsdienās, kā nozare, tā sasniegusi jaunus apvāršņus. Nevar noliegt arī lielo konkurences esamību, taču katrs tirgotājs cenšas piedāvāt kaut ko nebijušu vai tieši koncentrējas uz noteiktu automašīnu markām un pat attīsta savas iespējas ar moderniem paņēmieniem, kas raksturīgi mūsdienīgai tirdzniecībai.

Arī pašā pilsētā tirdzniecības vietas ir plaši pieejamas. Gandrīz katrā mikrorajonā ir vismaz pa vienam auto salonam, tā saucamajam “placim” vai dīleru centram.

auto Rīgā

Noteikti jāizceļ tādas auto tirdzniecības vietas kā “Mūsu Auto” un “Rīgas Auto”, kuru, tirdzniecībā esošās, automašīnas apskatāmas arī mūsu, “MotorFy.lv”, elektroniskajā katalogā. Jūs varat uzreiz apskatīt piedavājumus pa visu Latviju : auto tirdzniecība Liepājā , Ogrē, Cēsīs u.c.

Protams, šīs nebūt nav vienīgās tirdzniecības vietas, kuru automašīnas katalogā apskatāmas. Mūsu katalogā iespējams apskatīt visu licencēto tirdzniecības vietu piedāvājumus, kuras oficiāli reģistrētas transportlīdzekļu tirdzniecības reģistrā.

bilde auto tirdzniecība rīgā un autoplači
Auto tirdzniecība Rīgā un autoplači
Motorfy logo

Komentāri (1)

Raksta:
25.10.2022 10:37
Nu man liekas ka riga ir vislielakā izvēle, var kaut ko atrast p[ar jebkuru naudu

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu