motorfy.lv

Auto tirdzniecība Rumbulā

Visplašākā, vienas vietas, auto tirdzniecība kādā konkrētā pilsētā, noteikti ir Rīgas pilsētas mikrorajonā – Rumbulā. Neraugoties uz to, ka auto izvēle un piedāvājums šeit ļoti plašā klāstā, tā nav kā viena tirgotāja auto tirdzniecība.

lietoti auto Valmierā

Auto tirdzniecība Rumbulā ir vairāku tirgotāju attīstīts mikrorajons ar tirdzniecības vietām, jeb tā dēvētajiem “auto plačiem” vienuviet. Mēs pat teiktu, līdzīgi kā tirgus placis, tikai šeit pārdod automašīnas. Mūsū katalogā ir atrodami piedavājumi pa visu Latviju, jāizvelās tikai meklēšanas reģions: auto tirdzniecība Valmierā, Liepājā, Rīgā u.c.

Arī mūsu, “MotorFy.lv”, katalogā ir atrodami auto iegādes piedāvājumi, ar automašīnām, kuras atrodamas pie licencētajiem auto pārdevējiem Rumbulā.

auto Rumbulā

Lai nebūtu lieki jātērē savs laiks staigājot no viena pārdevēja pie nākamā, pirms doties izbaudīt auto tirdzniecību Rumbulā, iesakām ielūkoties mūsu katalogā un uzzināt, pie kura tirdzniecības pārstāvja (pārdevēja) pieejama Jūsu izvēlētā automašīna. Tā pat, izmantojot mūsu katalogu, Jums ir iespējama saziņa ar pārdevēju, lai precizētu vai automašīna vēl pieejama tirdzniecībā.Savas automašīnas, mūsu katalogā izvietojuši tādi auto tirgotāji, kā Best Auto, Inter Auto, Bišer Auto un pat Autohof, kuri savu automašīnu tehnisko garantiju nodrošina savā servisa centrā.

bilde auto tirdzniecība rumbulā
Auto tirdzniecība Rumbulā
Motorfy logo

Komentāri (2)

Raksta:
25.10.2022 10:38
а я по старинке всегда начинаю с румбулы и только потом на сс-ке и др.стоянках
Raksta:
25.10.2022 10:39
Ооооб старая добрая румбула. У меня оттуда все мои красавцы

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu