backgound

Auto tirdzniecība Rumbulā

Visplašākā, vienas vietas, auto tirdzniecība kādā konkrētā pilsētā, noteikti ir Rīgas pilsētas mikrorajonā – Rumbulā. Neraugoties uz to, ka auto izvēle un piedāvājums šeit ļoti plašā klāstā, tā nav kā viena tirgotāja auto tirdzniecība.

Automašīnas Rīgā

lietoti auto Valmierā Auto tirdzniecība Rumbulā ir vairāku tirgotāju attīstīts mikrorajons ar tirdzniecības vietām, jeb tā dēvētajiem “auto plačiem” vienuviet. Mēs pat teiktu, līdzīgi kā tirgus placis, tikai šeit pārdod automašīnas. Mūsū katalogā ir atrodami piedavājumi pa visu Latviju, jāizvelās tikai meklēšanas reģions: auto tirdzniecība Valmierā, Liepājā, Rīgā u.c.

Arī mūsu, “MotorFy.lv”, katalogā ir atrodami auto iegādes piedāvājumi, ar automašīnām, kuras atrodamas pie licencētajiem auto pārdevējiem Rumbulā. auto Rumbulā
Lai nebūtu lieki jātērē savs laiks staigājot no viena pārdevēja pie nākamā, pirms doties izbaudīt auto tirdzniecību Rumbulā, iesakām ielūkoties mūsu katalogā un uzzināt, pie kura tirdzniecības pārstāvja (pārdevēja) pieejama Jūsu izvēlētā automašīna. Tā pat, izmantojot mūsu katalogu, Jums ir iespējama saziņa ar pārdevēju, lai precizētu vai automašīna vēl pieejama tirdzniecībā. Savas automašīnas, mūsu katalogā izvietojuši tādi auto tirgotāji, kā Best Auto, Inter Auto, Bišer Auto un pat Autohof, kuri savu automašīnu tehnisko garantiju nodrošina savā servisa centrā.

auto Rumbulā

Komentāru skaits 2

Raksta::
Pievienots:: 25.10.2022 10:38
а я по старинке всегда начинаю с румбулы и только потом на сс-ке и др.стоянках
Raksta::
Pievienots:: 25.10.2022 10:39
Ооооб старая добрая румбула. У меня оттуда все мои красавцы

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!