Auto tirdzniecība Daugavpilī

Nedaudz vairāk kā 200 km no Rīgas atrodas viena no lielākajām Latvijas pilsētām - Daugavpils.

Kā zināms, Daugavpilī tūrisms ir ļoti attīstīts.Taču ne visi zina, ka Daugavpils apkārtnē ir arī daudz autostāvvietu ar lietotām automašīnām.Ja meklējat lietotu automašīnu, iesakām izmantot motorfy.lv pakalpojumus un izvēlēties sev tīkamo auto gandrīz neizejot no mājām. Mūsu lapā ir atrodamas automašīnas no Latvijā pazīstamiem auto tirgotājiem, kas pārdod lietotas automašīnas.

Daugavpils

Izmantojot vietnē esošo filtru, jūs varat izvēlēties sev tīkamo automašīnu atbilstoši jums interesējošiem kritērijiem.

Tāpat viens no šiem kritērijiem ir automašīnas meklēšana Latvijas pilsētās. Placis Rēzeknē, Viļānos, Cēsīs utt.Tātad, ja jūs dzīvojat Daugavpilī, jums nav jābrauc uz Rīgu, lai atrastu automašīnu, un otrādi.

Vissvarīgākais ir sazināties ar automašīnas izplatītāju vai pārdevēju, pirms dodaties pēc automašīnas, kas jums patīk, lai pārliecinātos, ka tā ir pieejama. Mūsu mājaslapā ir atrodami uzticamu un reģistrētu auto partneru piedāvājumi, lai sapņu auto iegāde būtu jums droša.

lietoti auto

Plašs auto iegādes piedāvājumu klāsts pieejams arī klientiem, kuri plāno auto kredītu. Tas ietaupīs daudz laika un naudas. Aizpildot vienu pieteikumu, saņemsi Latvijas populārāko kredītu kompāniju piedāvājumus un izvēlēsies izdevīgāko kredītu sev tīkamā auto iegādei.Atverot katru sludinājumu par auto pardošanu Jūs uzreiz redzēsiet piedāvajumu parbaudīt savu kredīta iespējas. Ar motorfy palīdzību kredīts būs pieejams ikvienam.

bilde auto tirdzniecība daugavpilī
Auto tirdzniecība Daugavpilī
Motorfy logo

Komentāri (3)

25.10.2022 10:32
Pie mums ir ļoti plašs piedavajumu klāsts, nav jēgas braukt uz Rīgu
16.03.2023 15:55
Būtu labi atrast kaut ko pie mums Daugavpilī
23.03.2023 10:35
nu ja ir ko izvēlēties, tad labi. bet ja nav izvēles

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu