motorfy.lv

Auto tirdzniecība Cēsīs

Automašīnu pārdošana dažādos Latvijas reģionos ir vērtējama ļoti dažādi. Lai arī reizēm šķiet ka pieprasījums nav tik liels kā piedāvājums, tomēr tirgotājiem jānodrošina izvēles iespējas, tādēļ piedāvājums jātur salīdzinoši plašā izvēlē. Turklāt arī pārdošanas apjomi norāda uz salīdzinoši labiem rezultātiem.

auto iegāde

Laika gaitā auto tirdzniecība Cēsīs un pilsētas apkaimē ir attīstījusies līdzīgi kā citur. Ņemot vērā, ka mūsu, MotorFy.lv, tirdzniecības katalogam aizvien vairāk pievienojas licencētie auto tirgotāji, varam droši apgalvot, ka nozare, laikam ejot, tiek aizvien vairāk sakārtota un pircējiem, veikt pirkumus,kļūst aizvien drošāk.

No licencētajiem un sertificētajiem auto tirgotājiem, kā liecina transportlīdzekļu tirdzniecības vietu reģistra dati, kuru uztur CSDD, Cēsīs varam pieminēt tādas tirdzniecības vietas, kā SSauto un AKmotors82, kuri tirdzniecībā esošās automašīnas izvietojuši arī mūsu elektroniskajā katalogā.

auto Liepājā

Jūs varat uzreiz apskatīt piedavājumus pa visu Latviju : auto tirdzniecība Liepājā , Rīgā, Tukumā utt.

MotorFy.lv, elektroniskais lietotu automašīnu pārdošanas katalogs, sniedz iespēju apskatīt, izvēlēties sev vēlamo automašīnu un uzreiz pieteikties uz tā apskatīšanu, jau iepriekš.

Savukārt ja automašīna pēc apskates ir iepatikusies, viegli noformēt pirkumu un automašīnu reģistrēt savā īpašumā būs arī tur pat CSDD Cēsīs.

bilde auto tirdzniecība cēsīs
Auto tirdzniecība Cēsīs
Motorfy logo

Komentāri (1)

Raksta:
25.10.2022 10:31
dzīvoju netalu un nezinaju ka tik daudz auto mana apkaimē ir pieejami

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu