motorfy.lv

Auto pirkšana no privātpersonas

Daudziem no mums pienāk brīdis, kad mums jātiek galā ar transportlīdzekļa iegādi. Forši, ja jums ir atlikta summa, lai to nopirktu.

pirkt auto

Bet, ja šādu līdzekļu nav, kredīts automašīnas iegādei bieži nāk palīgā. Patiešām, pēc līdzekļu saņemšanas jums ir no 30 līdz 60 dienām, lai atrastu un nopirktu automašīnu. Pēc tam, kad esat izlēmis par savām vēlmēm, pienāk brīdis meklēt pašu transportlīdzekli.Ir tik daudz dažādu variantu: lietoti auto ar garantiju, auto iegāde skaidrā naudā, auto pirkšana no privātpersonas u.t.t.

Auto iegāde skaidrā naudā palīdzēs jums ātrāk kļūt par patīkamās automašīnas īpašnieku. Tas ir daudz vieglāk, ja automašīna, kas jums patīk, atrodas tajā pašā vietā, kur jūs dzīvojat, vai kaimiņu pilsētā, bet gadās arī tā, ka šī var būt cita valsts, tad sanāks auto iegāde ārzemēs.Savu ilgi gaidīto automašīnu var atrast vai nu automašīnu tirdzniecības vietā, vai stāvvietā, vai varbūt no privātpersonas. Protams, visriskākais variants ir auto pirkšana no privātpersonas. Bet šādam pirkumam jābūt drošākam. Uzziniet, cik ilgi šī auto piederēja īpašniekam, vai automašīna ir reģistreta uz viņa vārdu. Pieversiet īpašu uzmanību līgumam.

lietoti auto

Obligāti jums vajadzētu padomāt par savlaicīgu automašīnas pārbaudi pirms pirkšanas, it īpaši no privātpersonas, pievērst uzmanību ne tikai vizuālajam stāvoklim, bet parbaudīt arī tehnisko. Šajā gadījumā jums palīdzēs transportlīdzekļa vēstures pārbaude.

bilde auto pirkšana no privātpersonas
Auto pirkšana no privātpersonas
Motorfy logo

Komentāri (2)

Raksta:
25.10.2022 10:28
никогда нельзя знать где лучше.это как лотерия
Raksta:
25.10.2022 10:29
kā paveiksies

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu