backgound

Auto pirkšana no privātpersonas

Daudziem no mums pienāk brīdis, kad mums jātiek galā ar transportlīdzekļa iegādi. Forši, ja jums ir atlikta summa, lai to nopirktu.

Lietoti auto

pirkt auto Bet, ja šādu līdzekļu nav, kredīts automašīnas iegādei bieži nāk palīgā. Patiešām, pēc līdzekļu saņemšanas jums ir no 30 līdz 60 dienām, lai atrastu un nopirktu automašīnu. Pēc tam, kad esat izlēmis par savām vēlmēm, pienāk brīdis meklēt pašu transportlīdzekli. Ir tik daudz dažādu variantu: lietoti auto ar garantiju, auto iegāde skaidrā naudā, auto pirkšana no privātpersonas u.t.t.

Auto iegāde skaidrā naudā palīdzēs jums ātrāk kļūt par patīkamās automašīnas īpašnieku. Tas ir daudz vieglāk, ja automašīna, kas jums patīk, atrodas tajā pašā vietā, kur jūs dzīvojat, vai kaimiņu pilsētā, bet gadās arī tā, ka šī var būt cita valsts, tad sanāks auto iegāde ārzemēs. Savu ilgi gaidīto automašīnu var atrast vai nu automašīnu tirdzniecības vietā, vai stāvvietā, vai varbūt no privātpersonas. Protams, visriskākais variants ir auto pirkšana no privātpersonas. Bet šādam pirkumam jābūt drošākam. Uzziniet, cik ilgi šī auto piederēja īpašniekam, vai automašīna ir reģistreta uz viņa vārdu. Pieversiet īpašu uzmanību līgumam.

lietoti auto
Obligāti jums vajadzētu padomāt par savlaicīgu automašīnas pārbaudi pirms pirkšanas, it īpaši no privātpersonas, pievērst uzmanību ne tikai vizuālajam stāvoklim, bet parbaudīt arī tehnisko. Šajā gadījumā jums palīdzēs transportlīdzekļa vēstures pārbaude.

auto iegāde

Komentāru skaits 2

Raksta::
Pievienots:: 25.10.2022 10:28
никогда нельзя знать где лучше.это как лотерия
Raksta::
Pievienots:: 25.10.2022 10:29
kā paveiksies

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!