motorfy.lv

Lietoti auto Saldus

Vai meklējat lietotu automašīnu? Saldū par izdevīgu cenu atradīsiet ideālu transportlīdzekli, kas piepildīs jūsu sapņus.

Saldus auto

Lietotas automašīnas Saldū ir pazīstamas ar savu augsto kvalitāti un pieejamību, padarot šo vietu par ideālu galamērķi auto entuziastiem, kas vēlas veikt saprātīgu ieguldījumu.

Saldus ir pilsēta, kur ir plaša lietotu automašīnu izvēle, kas noteikti pārspēs jūsu cerības.
Iedomājieties, ka braucat savā sapņu automašīnā, zinot, ka esat to ieguvuši par nepārspējamu cenu.

auto

Lietoti auto arī pieejami Ainažos, Balvos, Līvānos u.t.t.
Tieši to jūs varat sagaidīt, iegādājoties lietotas automašīnas Saldū. Pateicoties centieniem nodrošināt klientu apmierinātību un pārredzamām cenām, varat būt droši, ka saņemat vislabāko iespējamo piedāvājumu.

Zinoši Saldus auto dīleri palīdzēs jums iziet cauri izvēles procesam, palīdzot atrast ideālo lietoto automašīnu, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām un vēlmēm. Turklāt, pateicoties plašajam auto krājumam, jums būs daudz iespēju, no kurām izvēlēties, tādējādi nodrošinot, ka jūs aizbrauksiet ar automašīnu, kas jums patiesi patīk.

bilde lietoti auto saldus
Lietoti auto Saldus
Motorfy logo

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu