Lietoti auto Mārupe - Auto placis un tirdzniecība

Mārupe ir pilsēta un administratīvais centrs Mārupes novadā, kas robežojas ar Rīgas pilsētu dienvidrietumos.

lietots auto

Ja Jūs dzīvojat Mārupes apkaimēs, Jums būs interesanti uzzināt par lietoto auto tirdzniecību tieši Mārupē. Daži izvēlas pirkt tikai jaunu auto, bet izvēloties lietotu, nevis jaunu automašīnu, jūs veicināsiet videi draudzīgu rīcību - runājot par divu zaķu nogalināšanu ar vienu šāvienu!
Pārdevēji mūsu auto salonos sniegs Jums visu informāciju par automašīnas vēsturi, tehniskās apkopes datiem un stāvokli tiek atklāti un godīgi. Šeit nav nekādu slēptu pārsteigumu vai nepatīkamu pārsteigumu! Pārdevēji palīdzēs Jums atrast Jūsu vajadzībām atbilstošu auto.
Lietoti auto arī pieejami Iecavā, Gulbenē, Bauskā u.t.t.

izdevīgs auto

Un, kad beidzot Jūs atrodat "to īsto", pārņem pārliecības sajūta! Tāpēc, ja atrodaties Mārupes apkārtnē un meklējat lietotas automašīnas, nepalaidiet garām šo aizraujošo piedzīvojumu. Iegremdējieties šeit notiekošajā automobiļu pārdošanas ainā un aizbrauciet mājās ne tikai ar transportlīdzekli, bet arī ar stāstu, ar kuru ir vērts dalīties! Neatkarīgi no tā, vai tas ir tas senatnīgais skaistulis, par kuru vienmēr esat sapņojis, vai praktisks ģimenes auto, kas jums nepieciešams, Mārupes dinamiskajā lietoto automašīnu tirgū ir viss un vēl vairāk!

bilde lietoti auto mārupe - auto placis un tirdzniecība
Lietoti auto Mārupe - Auto placis un tirdzniecība
Motorfy logo

Komentāri

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu