Lietoti auto Grobiņa - Auto placis un tirdzniecība

Grobiņa ir neliela pilsēta Latvijas rietumos, kas pazīstama ar skaistiem parkiem, vēsturiskiem pieminekļiem.

automašīnas Grobiņā

Pilsētā atrodas vairāki auto tirgotāji un autosaloni, kas piedāvā plašu dažādu marku un modeļu automašīnu klāstu.
Dīleri piedāvā konkurētspējīgas cenas un elastīgas maksājumu iespējas, tādējādi atvieglojot klientiem iespēju iegādāties savu sapņu auto. Turklāt Grobiņā ir vairākas finansēšanas iespējas, kas klientiem var palīdzēt saņemt aizdevumus ar pievilcīgām procentu likmēm.
Neatkarīgi no tā, kādu mašīnu vēlaties iegādāties, Grobiņā ir ko piedāvāt jebkuram budžetam un vēlmēm.

Tagad gandrīz visi populāri autosaloni attīstās internetā, piedāvājot klientiem apskatīt un iegādāties automašīnas īpašās platformās.

auto Grobiņa

Lietoti auto arī pieejami Salaspilī, Jūrmalā, Rēzeknē u.t.t.
Papildus plašam automobiļu un finansēšanas iespēju klāstam Grobiņas auto tirgotavas piedāvā arī visaptverošus pēcpārdošanas pakalpojumus. Šie pakalpojumi ietver tehnisko apkopi, remontu un rezerves daļas, nodrošinot, ka klienti var baudīt savu automašīnu gadiem ilgi. Daudzi dīleri piedāvā arī pagarinātās garantijas, nodrošinot klienta mieru.

bilde lietoti auto grobiņa - auto placis un tirdzniecība
Lietoti auto Grobiņa - Auto placis un tirdzniecība
Motorfy logo

Komentāri (2)

15.05.2023 11:33
tagad arī Frobiņā?
18.05.2023 12:11
Grobiņā?:)))

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Jūs jau pievienojāt vienu komentāru pirms kāda laika, lūdzu, uzgaidiet nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu