motorfy.lv

Auto forums - jautājumi un atbildes

Pēdējos gados cilvēki ir sākuši aktīvi izmantot sociālos tīklus, lai atrastu sev nepieciešamo un interesējošo informāciju.

Atsevišķās dzīves situācijās var palīdzēt informācijas resursi, kuros var rast atbildes uz saviem jautājumiem. Galu galā lielākā daļa autobraucēju informāciju par automašīnu meklē internetā. Pat ar mazāko sabrukumu katrs vēlas ātri atrast atbildi un aptuveni novērtēt, piemēram, nākotnes izmaksas. Tāpat kā jauno māmiņu forumos, autobraucēji organizē savas kopienas, kurās dalās ar informāciju un padomiem par auto remontu, autoservisiem, rezerves daļu iegādi un citiem aktuāliem jautājumiem. Sarunas par auto, motocikliem, moto tehniku - viss, kas ar to saistīts.
Lietoti un mazlietoti auto tā ir ļoti aktuāla tēma auto forumos. Forums ir senās Romas laukums, kurā koncentrējās pilsētas sabiedriskā dzīve. Tā tas ir arī tagad - šī ir vieta, kur koncentrējas sabiedriskā dzīve, viedokļi par konkrētu tēmu.

auto pirkumsauto

Šeit ikviens var saņemt atbildi uz savu jautājumu un uzzināt par autobraucēja pieredzi. Turklāt tas ir kā sava veida tenkas, kas arī palīdz apkopot atsauksmes par produktu vai pakalpojumu. Bieži pakalpojumu tirgū parādās jauns piedāvājums vai produkts, un jūs ne vienmēr vēlaties riskēt un būt atklājējs.

No foruma jūs varat saņemt informāciju un apkopot dažādus viedokļus, lai jums iepriekš būtu vismaz priekšstats par pakalpojumu vai jaunu produktu.

Lietoti un mazlietoti auto
Auto tirdzniecības vietas
Auto no ārzemēm
Auto reģistrēšana, apdrošināšana
Auto atsauksmes
Lietotas auto rezerves daļas
Auto remonts. Detaļu maiņa

Protams, jo cik cilvēku, tik viedokļu, nevajadzētu uzticēties tikai virtuālām atsauksmēm. Tāpēc forumus var izmantot kā vienu no informācijas avotiem, nevis pilnībā paļauties uz šo informāciju.

bilde auto forums - jautājumi un atbildes
Auto forums - jautājumi un atbildes
Motorfy logo

Komentāri

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.

Sīkdatņu politika


Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir maza teksta datne (mazs teksta fails), kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad Tu apmeklē tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumiem, palīdz uzlabot vietnes funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un reklāmas.

Kādas sīkdatnes izmanto motorfy.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
Motorfy.lv tiek izmantotas sekojošas sīkdatnes attiecīgiem izmantošanas mērķiem: Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu. Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta motorfy.lv pakalpojumu nodrošināšanu. Google - ļauj nodrošināt labāku piekļuvi mūsu mājaslapai un analizēt lietotāja profilus, lai mēs varētu sniegt servisu atbilstoši lietotāja vajadzībām. Mēs izmantojam šo informāciju, lai papildinātu atskaites par funkcionalitāti un uzlabotu mūsu mājas lapu. Facebook – izvieto sīkdatnei līdzīgu kodu Tavā interneta pārlūkprogrammā. Tas palīdz analizēt lietotāju plūsmu no Facebook izvietotas reklāmas un palīdz tās optimizēt balstoties uz ievākto informāciju.

Sīkdatņu pieņemšana
Izmantojot mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka mēs: • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu; • saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni; • individuāli pielāgojam vietni un tās saturu atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc jūsu pēdējā apmeklējuma. • Ar sīkdatņu palīdzību mūsu tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?
Pēc vēlēšanās vari sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāka informācija pieeja šeit: aboutcookies.org. Vari izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir Tavā datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu vari iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Tev būs manuāli jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, turklāt pastāv iespējamība, ka atsevišķi pakalpojumi un funkcijas nedarbosies. Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē https://www.youronlinechoices.eu